Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 13.08.2009 20:20

problem

Neviem čo robiť,aspon to pustím do butlavej vŕby.Som vydatá a mame aj jedno dieta,mame spokojné manželstvo jediným problémom je že manžel robí v zahraničí,doma je snád týžden za dva mesiace.Pre mna je velmi ťažké vydržať bez sexu a začala som sa stretávať s bývalým kolegom.Kým je manžel preč stretneme sa asi 2x.Mám preto strašné výčitky ale neviem si pomôcť,ja som vždy potrebovala sex viac ako manžel.
Zažili ste niektorá čosi podobné alebo som tu jediná hriešnica?

 • anonym
  19.09.2009, 14:43

  Presne tak nepochopí kto nezažil,ten krásny pocit a potom tú bolesť...

 • anonym
  20.09.2009, 14:03

  Je to hrozné ale v dnešnej dobe je nevera čoraz častejšia.Ludia sa majú čo obracať aby zarobili dosť penazí na prežitie,často sa manželia míňaju alebo večer už ani nemaju chyť sa rozprávať alebo sú unavený.Tiež si myslím že nevera  sa týka rovnako mužov aj žien,nezaleží teda od pohlavia ale od človeka samotného.Ja osobne som este neverná nebola/dufam ani podvedená/a hoci som už mala pokušenie bála by som sa že by to zašlo priďaleko a možno sa zamilujem,tiež si neviem predstaviť ako by som sa do zrkadla pozrela.Takže radšej nie.

 • anonym
  09.10.2009, 11:59

  ach jaj,momentalne riešim niečo podobné :*-(

 • anonym
  09.10.2009, 16:01  :tup: krásny "nadhľadový" názor! Súhlasím.

 • anonym
  09.10.2009, 17:52

  Aj ja si myslimm ,ze by bolo vhodnejsie zistit , ci by sa vam nedrilo lepsie v zahranici spolu, my takto zijeme uz druhy rok a vestko je ok, ak ma tvoj manzel pracu legalne , mas narok na vsetky rodicovske aj priplatky na dieta aj v zahranici a co viem , su velmi pekne lepsie ako na sk.
  Poznam aj takych co maju na sk dom alebo byt a ziju tu aby si nieco zarobili a je to k, su spolu aspon vecer a je ok.

 • anonym
  20.12.2009, 17:50

  Ja chodievam na sluzobne cesty,teraz sa normalne zacinam bat co robi manzel kym som prec :-o

 • anonym
  05.01.2010, 22:14

  Toto nie je problém,len menej myslieť na seba ;-)

 • anonym
  05.01.2010, 23:44

  Aj môj manžel chodí "von" aj na mesiac a nikdy by mi ani nenapadlo podviesť ho. Prečo aj? Milujeme sa, klape nám to, tak ako by som mohla??? Len z potreby akéhosi sexuálneho pudu??? :-S  Nie, určite nie. Keby som už bola tak moc "nadržaná", že by som nedokázala vydržať, kým sa vráti, praktizovala by som "samoobsluhu", ale podviesť ho, to rozhodne NIE!!! Pri predstave, že on niekde drie, aby sme sa mali ako rodinka dobre a ja ho zato podvediem.... no, to určite :evil:
  Nerozumiem tomu :-(
  Keď sa drahý vráti domov, jednak nemusím mať výčitky svedomia-dokonca som si istá, že by som to pred ním ani nedokázala skryť, stále by som mala pocit, že to "mám napísané na čele" a nakoniec by to určite prasklo. A jednak, milovanie po takom dlhom odlúčení je......prekrásne, jedinečné, nádherné......proste jedna báseň.....veľa krát sa musíme krotiť, aby sme na seba neskočili už pri dverách a večer, hneď ako dáme naše zlatíčko spať nás čaká krásna a dlhá spoločná noc :heart:  :-P   :green:
  Možno som zo starej školy, ale jednoznačne by som manžela nepodviedla len za to, že "mám chuť a neviem si udržať hormóny na uzde"
  A musím povedať, že hoci nemám právo starať sa do druhých - odcudzujem takéto správanie aj u nich  :evil:

 • anonym
  22.04.2017, 01:24

  Som tu, aby som sa s vami podelil o svoje skúsenosti. O tom, ako som sa vrátil môjmu manželovi, sme sa zosobášili viac ako 9 rokov a dostali sme dve deti. Vec prebieha dobre s nami a vždy sme šťastní. Do jedného dňa sa môj manžel začal správať spôsobom, ktorým som nedokázal pochopiť, bol som veľmi zmätený tým, ako sa ku mne a deťom správa. Neskôr v ten istý mesiac sa nevrátil domov a on mi volal, že chce rozvod, spýtal som sa ho, čo som spravil zle, aby som si to zaslúžil od neho, všetko, čo povedal, že chce rozvod, ktorý ma nenávidí a nechce Aby ma videl znovu v živote, bol som blázon a tiež frustrovaní neviem, čo mám robiť, bola som chorá viac ako 2 týždne kvôli rozvodu. Milujem ho toľko, že je pre mňa všetko bez neho môj život je neúplný. Povedala som mojej sestre o mojom súčasnom stave a povedala mi o doktorke Goko, milostný doktor, kontaktoval som ho za návrat môjho manžela späť ku mne, povedal mi, že môj manžel bol vzatý inou ženou, že slečna obsadila Kúzlo na neho, to je dôvod, prečo ma nenávidí a tiež chce, aby sme sa rozviedli. Potom mi tiež dal istotu, že sa v nasledujúcich 48 hodinách môj manžel vráti späť ku mne a deťom, potom, čo dokončí vylúčenie kúzla v nasledujúcich 48 hodinách, manžel mi zavolal, ospravedlňujem sa mi na telefóne a Povedal, že ma stále miluje toľko, že nevie, čo mu prišlo. Ale dnes môj manžel a celá moja rodina sú teraz šťastní. Ďakujem vám Dr Goko za to, čo ste urobili. Nebol by som dnes nič, ak nie pre vašu pomoc. Kontaktujte ho dr.gokosspiritualcaster@gmail.com whatsapp ho +2348056398964.

 • anonym
  14.12.2017, 17:19

  Ahoj, ja som Theresa Williams Po dlhých veciach s Andersonom sa rozišiel so mnou, urobil som všetko možné, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľa kvôli láske, ktorú mám pre neho, Prosila som ho so všetkým, urobila som sľuby, ale odmietol. Vysvetlil som svojmu problému niekomu online a navrhla, že by som radšej mal kontaktovať kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť odniesť kúzlo, aby som ho priviedol naspäť, ale som typ, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť, ako to skúsiť, ja poslal kúzelník a povedal mi, že nie je žiadny problém, že všetko bude v poriadku pred troma dňami, že sa môj ex sa vráti ku mne pred tromi dňami, on dal kúzlo a prekvapivo druhý deň, to bolo okolo 16:00. Môj ex mi volal, bol som prekvapený, odpovedal som na volanie a všetko, čo povedal, bolo, že bol tak ľúto, že všetko, čo sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak veľmi miluje. Bol som tak šťastný a išiel k nemu, a tak sme začali šťastne žiť spolu. Odvtedy som sľuboval, že každý, koho viem, že má problém so vzťahom, by som pomohol tomuto človeku tým, že by som mu alebo jej odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s vlastným problémom. Jeho email: chamberc564@yahoo.com mu môžete poslať e-mail, ak potrebujete jeho pomoc vo vašom vzťahu alebo inom prípade. 1) Láska kúzla 2) Lost Love Spells 3) Rozvodové kúzla 4) Manželské kúzla 5) Väzobné kúzla 6) Oddeľovacie kúzla 7) Zakázať minulosť milenca. 8.) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii 9) ak chcete nadprirodzené sily 10) chcú uspokojiť svojho milenca Obráťte sa na tohto skvelého muža, ak máte problém s trvalým riešením prostredníctvom chamberc564@yahoo.com

 • anonym
  21.03.2018, 22:38

  MUSÍTE PREČÍTAŤ:Volám sa Sandra som z Los Angeles, som tu, aby som dosvedčil skvelú prácu veľkého kúzelníka, ktorý mi pomohol so všetkými svojimi problémami dnes som šťastný kvôli nemu, všetko začalo v roku 2002 som bol ženatý s mužom menom Johan Smith z Veľká Británia, po 15 rokoch manželstva ma unavuje a nie je žiadne dieťa a veci boli pre nás ťažké, finančne sme neboli v poriadku a môj manžel hľadá rozvod len aby ma žil sám a tvárou v tvár životu, modlil som sa k Bohu aby som ho vrátil, až do roku 2016, keď som sa stretol s priateľkou, ktorá ma nasmerovala na doktora Ogundeleho kúzelníka, ktorý mu pomohol s vlastnými problémami, povzbudil som ho a kontaktoval ho, prvá vec, ktorú povedal, bolo, že moje problémy sú u konca kontaktovali ho s ohľadom na pomoc. Verím mu a opýtam sa ho, čo budem robiť ďalej, povedal mi, čo mám robiť a potom povedal, že sa môj manžel vráti so mnou do 24 hodín na kolená, to bolo po desiatich rokoch rozvodu, prekvapivo po jeho práci, môj manžel prišiel žobrať na kolenách ho naliehavo prijímam a informoval o tom Dr. Ogundele, povedal, že za mňa vynesie aj Money Spell, aby moja rodina bola finančne zvýhodnená a pracoval som s ním po 48 hodinách všade ísť ľudia uprednostňujú mňa a moje podnikanie sa pohybovalo dopredu za to najlepšie, teraz som šťastný a rád informoval svet, že je to najsilnejší človek, ktorý som stretol kdekoľvek na svete má riešenie akéhokoľvek problému máte, on nie je peniaze vedomé, že pomôže von a počkajte, kým ste v poriadku pred očakávaním jeho ocenenia, takže moji bratia a sestra, ak ste v akejkoľvek situácii a potrebujete pomoc radu, mali by ste kontaktovať Dr Ogundele dnes a vaše problémy vyriešené. Tu je jeho e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pre tých, ktorí potrebujú pomoc a pre tých, ktorí mi chcú poďakovať za dobrú prácu.

 • anonym
  28.07.2018, 14:41

  ⁣Dobrý den, volám sa jannikom Brinkerhoffom, chcem podakovat tomuto skvelému doktorovi Odia za to, co urobil v mojom živote pred 4 rokmi, a ja a moja žena mala pád, takže odišla bezo mna, ked som vedel, kam odišla s mojimi dvoma detmi , bol som naozaj šokovaný, že som išiel urobit správu polícii o mojej manželke, že mojim detom prec, takže hladali a hladali stále nemohli nájst ju, bol som naozaj chorý a nemôžem žit bez nej a bol som naozaj chýba moje deti Bol som naozaj naštvaný s mojim ja, pretože som nemoh'nt kontrolovat môj zbytocný hnev dvakrát ju, bol som si fraktoval som sa stala drogovým návykom a pit acohol kvôli mojej situácii potom, co moja žena opustila ma na dobrej 4roky tak mi bohužial priatel povedal o online kúzelnom kariére s názvom Dr Odia a povedal mi, aby som ho kontaktoval, aby mi pomohol vrátit svoju ženu, najprv som sa naucil, že ma sranduje, kým som si všimol, že je to vážne vážne, tak som sa rozhodol kontaktovat ho, nemohol som verit moje oci Dr Odia mi povedal, aby som sa nebál, že moje wif e sa vráti so mojimi detmi bezpecne do 12 hodín. Po odovzdaní jeho kúzla mi zavolal a povedal, že by som sa nemal obávat, že moja žena príde teraz, v momente, ked dokoncil hovorit so mnou po telefóne bohužial moje žena sa vrátila ku mne s mojimi detmi som bol naozaj štastný tento den bol najviac najštastnejší den v mojom živote, takže som sa rozhodol podelit o svoje svedectvo o nom, jeho kúzlo funguje tak rýchlo ako blesk, velká vdaka Dr Odia za to, že som štastne priviedla svoju ženu. Prosím, ak máte nejaké problémy, prosím kontaktujte ho, pretože vám môže pomôct vyriešit vaše problémy. prostredníctvom e-mailu: odiasolutioncenter@gmail.com, viber Cislo: +27638836445 Whats-App Cislo: +2349065101630.

 • anonym
  14.09.2018, 19:36  Obráťte sa na Dr OGUNAMENA, ktorý teraz získal víťazné čísla Lotérie

  Volám sa Adrienne Mám 55 rokov, chcem, aby ste vedeli, ako mi pomohol doktor OGUNAMEN, je to veľkorysý s víťaznými číselnými loteriami, začiatkom tohto roka 2018 som ho kontaktoval pre kanadské číslo lotérie, dal mi a vyhral som 750.000.000 Sedem sedemdesiat a päťdesiat miliónov dolárov Stále nemôžem uveriť, že ľudia by mohli mať tento druh moci v týchto moderných dňoch. Doktor OGUNAMEN je najlepší, dal mi na tvár úsmev a moja rodina je teraz bohatá. Každý musí byť bohatý, kontaktujte Dr OGUNAMENA za šťastné víťazné čísla a bude celý život bohatý. Kontaktujte ho teraz, nezáleží na tom, kde ste, nezáleží na tom, aký je váš stav v živote, stačí ho kontaktovať a on vám úplne pomôže .. Email: ugbegundenger@gmail.com

 • anonym
  03.10.2018, 15:58
  moje meno je anabel ... Cítim sa veľmi šťastne, že môžem zdieľať svoje skvelé a nádherné svedectvo so všetkými na tejto stránke ..: Bol som ženatý 4 roky so svojím manželom a zrazu, iná žena prišla do obrazu, ktorý začal nenávidieť ja a on bol zneužívajúci. ale stále som ho miloval celým svojím srdcom a chcel ho za každú cenu .... Žiadal o rozvod a celý môj život sa rozviedol a nevedel som, čo robiť, odišiel z domu a opustil ma a deti ... môj veľmi blízky priateľ mi povedal, že sa snažil duchovné prostriedky, aby som svojho manžela vrátil a predstavil ma kúzelníkovi, takže som sa rozhodol to vyskúšať. aj keď neveril som vo všetkých tých veciach, potom, keď urobil špeciálne modlitby a kúzlo, po dvoch dňoch sa môj manžel vrátil a prosil, aby si uvedomil svoje chyby, že som mu jednoducho nemohol uveriť, aj tak sme spolu Teraz a sme šťastní v prípade, že niekto potrebuje pomoc tu je jeho e-mailová adresa; ugbegundenger@gmail.com Mnohokrát vám ďakujem Dr, Ogunamen za všetko, čo si pre mňa urobil.

 • anonym
  03.10.2018, 19:24
  Moja prvá a ja sme sa rozišli pred 1 rokom a 2 mesiacmi a bola som šesť mesiacov tehotná. Obaja sme sa milovali a bolo to pre mňa šok a skutočne som zlomil moje srdce. Pokúsil som sa mu zavolať a obe jeho linky boli odpojené. Snažil som sa ho osloviť v sociálnych sieťach, ale on ma z nich vypustil. Snažil som sa osloviť svojich rodičov a povedali mi, že ich syn im povedal, že ma nemiluje a že ma nechce vidieť a nevedia, čo je zlé. Plakal som a plakal každý deň, pretože som ho veľmi miloval. Až som sa narodila a dieťa bolo staršie ako jeden rok, nemohla som dostať svoju lásku späť. Opäť som bol zmätený. Neviem, čo mám robiť, stratil som prácu a nemám žiadne peniaze, aby som sa o dieťa postaral. V živote som bola nešťastná, tak som kričala na svoju sestru a povedala jej svojmu problému a povedala, že vie o jednom silnom kúzelníkovi, ktorý jej pomohol, keď nemohla otehotnieť. Kontaktoval som ho e-mailom a povedal mi, že mi pomôže a povedal mi, že žena vrhla kúzlo na môjho muža a povedala mi, že mi pomôže prelomiť kúzlo, takže môj muž sa vráti ku mne a bude môj navždy. Bola to veľké prekvapenie, že všetko, čo povedal, sa stalo. Môj muž sa okamžite vrátil ku mne a povedal, že by som mu mal odpustiť. Posielam veľmi veľké poďakovanie tomuto silnému a skutočnému kúzelníkovi. Modlím sa za to, aby žil dlho a urobil viac z jeho úžasnej práce. Ak máte akýkoľvek problém, ktorý vás ruší v živote, musíte kontaktovať toto mocné kúzelník! Môže vám pomôcť. Nechce vás sklamať, dám vám 100% záruku, že vám pomôže. Tu je jeho kontakt: Pošlite mu e-mail na adresu: ugbegundenger@gmail.com

+ -
Príspevkov: 87