Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 01.07.2009 16:29

Masecne vydavky / ako usetrit v domacnosti?

Ahojte,
zaujimalo by ma, ake mate mesacne vydavky co sa tyka bezneho chodu domacnosti (strava, drogeria, oblecenie, najom, mobily, energie....).
My sme trojclenna rodinka, byvame v byte, manzel pracuje, ja som na MD.
Vydavky si sledujeme cca rok a mesacne miname okolo 30 tisic Sk (1 000 €), malokedy je to menej. Aj ked sa snazime ako tak setrit, vzdy sa najde nieco vacsie, co treba zaplatit (poistky, bytove zalezitosti...).

V suvislosti s touto temou by ma zaujimalo, ako sa da usetrit; mam na mysli konkretne tipy, ktore pouzivate doma a ktore priniesli ake take vysledky.
Dakujem za kazdy nazor :P

  • anonym
    02.08.2009, 11:26

    Ahojte všetky mamičky, čo ste odo mňa pýtali recepty na nátierky.

    všetky sú vlastne na jedno kopyto, záleží len na vás ako si ju potom "dotvoríte". základom sú strukoviny, ktoré musíte nechať namočené, aby sa potom skrátila doba ich varenia. ja niekedy miešam viaceré dokopy napr. cicer a sója, alebo dám dva rôzne druhy fazule biela a strakatá. je úplne jedno ako ich skombinujete. ak chcete mať len jednodruhovú dajte si len jednu strukovinu. ked je strukovina napučaná treba ju uvariť. cícer je uvarený najrýchlešie, najpomalšie sa vaarí sója, ta potrebuje dlhší čas varenia, kým zmäkne. odporúčam strukoviny uvariť úplne do mäkka. potom sa to zomelie. ale ja to robím ponorným mixérom, pekne vám to vymixuje do hladka. potom pridávate cesnak, naše deti t omoc nechcú, vraj to štípe, tak dávam, len máličko, a my s manželom si to potom na tanieri docesnakujeme, potom pridáte maslo - obyčajné , neviem niekto dáva  aj margaríny napr. rama, perla ale podľa mňa je lepšie to obyčajné maslo príp. nátierkové,

    potom pridáte mleté čierne korenie, vegetu alebo soľ, a nakrájané kyslé uhorky. ja pridávam ešte aj varené vajíčko. je dobré na koniec ešte všetko premixovať. a potom podľa chuti bud si ešte dosolíte, mne sa niekedy ešte pýta pridať aj trochu tej kyslej vody z uhoriek. ak sa vám nedá natierať, že je hustá, treba pridať ešte trochu tej vody, kde sa strukoviny varila, preto si vždy z toho nechajte, nevylievjte všetku tu vodu, trochu ju tým urobíte redšou a krásne sa natiera.

    a teraz ako chutia najlepšie:

    neviem, je to asi individuálne ale u nás idú hrianky. klasické opečené hrianky, a na ne potom natieram. navrh dáme rajčiny, alebo cibiky a v zime je na to veľmi dobré, ked opečiete na troške oleja slnečnicové  jadierka, dosťa ich v lidli, pekne ošupané taký veľký balík. a potom tie jadierka nasypete na chlebíky. potom je to tiež dobré, ke´d nastruhate na to syr.

    spôsobov je mnoho, možno vymyslite ešte niečo lepšie. sú fákt výborné a som rozhodnutá, dávať ich malému na desiatu, ide teraz do školy, myslím, že to je vhodná desiata k tomu nejaké jablčko. 

    prajem dboru chuť.      

  • anonym
    02.08.2009, 13:17

    Dakujeme za recept, vyskusam Ja som uz pisala ze som si ich nasla na nete, no recept bol iny a vazne zostala horka. No a robila som ju z dvojnasobnej davky :roll:  , tak polovica letela do kosa.
     Dik za tip, ahoj

  • anonym
    03.08.2009, 20:17

    Aj ja dakujem za recept, uz som dnes aj skusala, z ciceru, vsetkym moc chutila :D
    Ale... hned po tom sa mi pokazil ponorny mixer, tak som tieto natierky asi na nejaky cas dorobila :( Bol uz mimo zaruky, tak letel rovno do kosa; na novy teraz nie su financie, budem musiet vymysliet nahradne riesenie :wink:
    My zvykneme robievat "lacnu" pomazanku aj so zemiakov, ked ostanu z obeda. Oprazim cibulku, na to dam popucene zemiaky, opeciem a dochutim solu, korenim, vegetou, prip.horcicou, dam kusok masla a pomazanka je hotova :green:

  • anonym
    03.08.2009, 20:56

    mne ak ostanu zemiaky, tiež nevyhadzujem, ale urobím zemiakove osúšky

    alebo zemiakové cesto (popučene zemiaky, vajíčko a muka) a zabalím do toho nejaké ovocie, alebo aj  naslano - plnku z mletého mäsa, vareného vajíčka, cibulky ... alebo "čo chladička dala" ... uvaríme, na to opražím cibulku a je to mňam

  • anonym
    04.08.2009, 13:18

    Ked sme uz pri setreni, tak mi neda neopytat sa (mozno mi daktora budete vediet odpvedat), ako je to vlastne s pekarnou chleba a umyvackou riadu.

    Pekaren sice upecie chlieb, ktory surovinovo vychadza lacnejsie, ako z obchodu, ale na upecenie spotrebuje dost energie, ktoru ked pripocitame k cene chleba, vychadza to potom drahsie ? alebo stale lacnejsie?

    Umyvacka sice setri az neviem kolko percent vody oproti rucnemu umyvaniu, ale taktiez spotrebuje energiu, aj pripravky do umyvacky su drahsie, ako klasicky saponat na riad. Cize na jednej strane sice usetrim vodu, ale doplatim si to na elektrine a chemii do umyvacky.
    Alebo sa mylim?

  • anonym
    04.08.2009, 13:42

    my máme aj pekáreň aj umývačku

    čo sa týka pekárne, spotreba energie na 1 chlieb je asi 1,50 korun ... muku kupujme Buernbrot v LIDL, ale miešam ju s klasickou hladkou múkou... Z 1 vrecka zmezi z LIDL a pol kila hladkej muky spravím 3 chleby. Teda  náklady na muku na 1 chlieb je necelých 20 korun + voda, trošku kvasníc, kmínu alebo slnečnice a energia. Nemám prerátané, či ma vyjde oproti chlebu z obchodu ovela lacnejšie ... popravde ani neviem, kolko stojí teraz chlieb v obchode, lebo nekupujem :lol: ale asi áno... Da sa piecť aj len z normálnej múky, potom je to ešte lacnejšie, ale nam tento chutí a vydrží nam na 2 dni 1 bochník (4-členná rodina).

    umývačka stála 17.000 korun - počiatočné náklady. Vraj  šetrí vodu, mame energeiú triedu A, teda šetrí aj energiu. Nekupujem žiadne drahé tablety typu SOMAT alebo CALGONIT, ale obyčajný prášok do umývačky 2kg  z TESCO alebo LIDL, aj sol a leštidlo z LIDL. Prášok davkujem podla potreby, takže mi vydrží aj na viac dávok, ako píšu na obale. T uvedé, že 2kg prášku je na 100 umývaní - teda u nas na tie 3 mesiace. Za 3 mesiace by som minula a saponát pri ručnom umývaní, takže podla mna sa cena za "chemiu" vyrovná. Ale vidím obrovskú úsporu v čase, ktorý možem tým pádom využiť inak

    Okrem toho máme jogurtovač - tam už je šetrenie vidno pekne ... z 1 litra mleika, trošku zahusteného mlieka (ani nemusí byť) a 1 smotanového jogurtu  - spolu náklady asi 22 korun - urobím 7ks 200ml jogurtov, ovela kvalitnejších ako dostať v obchode ... takže jeden mame za 3 koruny. V obchode by taký velký a kvalitný stál najmenej 15-20 korun, možno aj viac...

  • anonym
    04.08.2009, 13:59

    pekaren zvazujem, ale nie koli setreniu za chlieb ale koli vlastnym surovinam, ktore do neho budem davat a koli tomu, ze chlieb bude vzdy, ked bude potrebne. ale trochu aj vahame, koli korke, ktora nie je taka chutna ako pri klasickom chlebe.

    odkedy mame umyvacku, vyrazne klesla spotreba vody, lenze neviem zistit presne cislo, lebo stahovanim sme zaviedli umyvacku, dvojstupnove splachovanie WC a ekonomicke baterie (tiez na dva stupne). hlavne tieto baterie su vyhodne pri detoch, lebo deti zvykli pustat vodu naplno a takto vzdy pustia len na prvy stupen.

    a chcem sa spytat na mlieko do jogurtovaca. mame jogurtovac, ale nepouzivame, lebo bezne neviem kupit trojdnove mlieko. ake mlieko pouzivate? 

  • anonym
    04.08.2009, 14:27

    do jogurtovača davam tetrapakove, radšej plnotučné mlieko, ale jogurtík vyšiel aj bežného polotučného mlieka, len je redší ... chuťovo výborný

    čo sa týka kôrky v pekárni, je to vec zvyku, nam to už vobec nevadí ... a da sa aj v trúba upiecť (napr. ked čakám návštevu a chcem klasiku)... mne sa pekáren páči aj preto, že tam robím všetky kysnuté cestá, pečiem nielen chlieb, ale aj mazanec a niekdy aj rožky (cesto sa cele urobí v pekárni a  rožky potom upečiem v rúre). Dokonca som v tom robila už aj zapekané cestoviny a farncuzske zemiaky, da sa ja džem:green:

     

  • anonym
    04.08.2009, 15:09

    Dakuje za nazory na pekaren a umyvacku, fakt ma to zaujima, lebo mame oboje a energeticky to odsledovane nemam.

    Ake su to dvojstupnove baterie na vodu? My mame tiez nejake usporne (na nazov si nespomeniem :ups: , nieco v zmysle, ze do vody sa pri pustani primiesa vzduch, prud sa zda byt silny, ale je tam menej vody, ako pri klasickych bateriach... take myslis?)

    A este k tomu dzemu v pekarni - da sa robit iba so zelirovacimi pripravkami, alebo aj taky obycajny, kde sa dava iba cukor? Este som to neskusala, zatial robim dzem tradicne, ale ked uz mam tu pekaren, je to na zvazenie :wink:

  • anonym
    04.08.2009, 15:34

    ani ja som džem nekúšala ... kedže nemáme v meste vlastné ovocie, musela by som kupiť + cukor ... tak by ma asi ani nevyšiel moc lacno. Džemy kupujem v LIDL tie v plastových kelímkoch, jahodový je super :tup:

    tie 2-stupnove baterie su pakove a je to tak, že ked otvoríš, tak sa kohutik otvorí len do polovice a musíš viac potlačiť, aby sa voda pustila naplno. Deti maju menšiu silu a tak otvoria len na polku a nie hned naplno. My mame otáčacie kohútiky a to sa mi tiež páči, lebo deti často nevedia pustiť len studenú vodu a hned potom beží boiler (my mame vlastný) ... a ked su kohutiky, pušťaju len studenú :green:  Ale mame kohutiky už teraz moderné, nie take klasické, čo si musel vela krútiť... tieto maju vovnutri taku inú vložku a už otvoríš naplno jediným pohybom;-)

  • anonym
    11.09.2009, 14:07

    aj my sme kupili pekarnicku ze ideme setrit :-) a veru chlebik nam chuti viac ako z obchodu
    ja sa snazim setrit na cistiacich prostriedkoch,velakrat maju len dobru reklamu a ,,zarucene,,cistice su len drahe vobec nie dobre :tdown:

  • anonym
    11.09.2009, 15:05



    súhlasím, najlepšie su čistiace prostriedky z LIDL, lacné a vyborne čistia, vahravaju aj v testoch, takže to nie je len moj pocit. Určite su lepšie ako celý slávny Bref.

  • anonym
    14.09.2009, 17:51

    Lidl je asi dost oblubeny obchod, co? Ja ho mam od ruky, tak tam nenakupujem, ani nepoznam sortiment. Zato, co sa cistiacich prostriedkov tyka, obcas kupujem v DM-ku. Som spokojna a nie su drahe.
    Mimochodom, v poslednom case som zvykla pouzivat aj ocot, na citenie pracky, kanvice, zehlicky... kupelna, vodny kamen... namiesto avivaze. Siroke pouzitie a nizka cena, ku vsetkej spokojnosti :wink:

    Martina

  • anonym
    15.09.2009, 16:08

    ahoj, nemám zrátané, kolko asi minieme mesačne, ale ked nerátam mimiriadne výdavky, je to priemerne mesačne asi 800-1000eur- domácnosť

    chcela som len napísať na čom sa nám podarilo fakt "trhnuť"

    1/ nekupeme sa, len sprchujeme

    2/riady ručne umývam nie pod tečucou vodou

    3/manžel dostal elektircký holiaci strojček, a nemína litre horucej vody na opalchovanie žiletky

    4/vymenili sme všetky žiarovky a spotrebiče za nízkoenergetické

    5/kozmetické a čistiace prípravky kupujueme lacnejšie varianty, prípadne akciové- sprchový šampon, tablety do myčky,...

    PLáNUJEM sa dať obdarovať hrncami zn. ZEPTER- drahé jak šlak;-)

    ale priznávam sa, že šetriť nevieme:-S

  • anonym
    16.09.2009, 06:23

    Ahojte baby,

    Aky jogurtovac pouzivate? Pozerala som na internete, ale v zda sa, ze v Australii ziadne nedostat. Rodicia sa tu chystaju vo Februari, tak by som popytala mamku, nech mi prinesie.

+ -
Príspevkov: 75