Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Slobodná matka

anonym, 25.07.2011 21:14

kde je jeho otec?

moje dieta bolo planovane a je z niekolko rocneho vztahu. s otcom mojho dietata sme sa pohadali a uz nie je cesty spat, ma novu priatelku ktora u neho byva. ja momentalne byvam u rodicov. moje dieta je velmi stastne. ma len rok a pol. trapi ma, co sa bude diat ked sa zacne pytat preco nema otca, pretoze uz teraz o neho nejavi taky zaujem ako by mal. mam silne depresie a neviem ako z toho von. chcem sa len vyrozpravat alebo vypocut slova nejakeho povzbudenia ... velmi sa trapim, neviem ako z toho von ...

 • anonym
  25.07.2011, 21:57

  Budúcnosť je  vo veľkej miere aj v Tvojich rukách. Snažila by som sa obrátiť vzniknutú situáciu v prospech svojho dieťaťa a vyťažiť z nej maximum pozitívneho - jednak udržať korektný vzťah s jeho biologickým otcom, jednak by som si nechala otvorenú možnosť nadviazať ďalší vzťah s novým mužom, ktorý rolu otca zároveň potenciálne zastane. Vôbec sa to nemusí dostať do roviny, že dieťa nemá otca. Naopak, môže mať dvoch a keď sa obaja posnažia odovzdať dieťaťu zo seba to najlepšie, môže ho to ešte veľmi obohatiť :therethere: Nevzdávaj sa :-)

 • anonym
  26.07.2011, 06:51

      

  :tup: :tup: :tup: :tup:

 • anonym
  26.07.2011, 06:55

  Pokiaľ už nie je "cesty späť" s otcom tvojho dieťaťa, tak sa nad tým netráp. Je to tak, ako to je, sama vidíš, že sa to nezmení. Užívaj si svoje dieťa, rok a pól, to je strašne krásny vek, neboj, tak skoro sa na otca pýtať nebude - a kým začne, tak mu možno nájdeš nového ocina, ktorý vás bude oboch ľúbiť z celého srdca, na biológii mu záležať nebude.

  Držím ti palce, aby si sa pozbierala, vychutnávaj si svoje dieťatko, jeho "mama", tvoj bývalý partner je ten, ktorý o niečo prišiel, nie ty.

 • vera
  23.04.2017, 09:52

  Príspevok porušil pravidlá diskusie a bol odstránený moderátorom. 09:37 24.04.2017

 • radulla
  24.05.2017, 11:51

  Niekedy je lepšie, keď je dieťa bez otca. 

 • fredusa
  30.05.2017, 18:22

  Niekedy áno. Ale tá mužská ruka pri výchove každého takéhoto dieťaťa proste chýba.

 • nana9686
  29.08.2017, 18:42

  Po 9 rokoch manželstva so svojím mužom s 3 deťmi začal môj manžel ísť von s ostatnými dámami a ukázal mi chladnú lásku, pri viacerých príležitostiach sa vyhrážal rozvedením, keď som sa ho chcel opýtať o jeho vzťahu s inými dámami, Bol som úplne zničený a zmätený, kým mi niekto starý priateľ povedal o láskach lekárov s názvom DR Goko, ktorí pomáhajú ľuďom s ich vzťahom a ich manželským problémom, zavádza ma tohto lekára, ktorý mi naozaj pomáha, keď som ho kontaktoval, dostal môjho manžela Späť za 48 hodín, tak sa začal ospravedlňovať, teraz prestáva ísť s dámami a on je so mnou pre dobro a skutočné. Obráťte sa na tohto milovaného lekára vo vzťahu k manželstvu a problémom a nájdite všetky druhy problémov, ktoré sa ťažko vyriešia a on im poskytne trvalé riešenie. Tu je jeho e-mailová adresa, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.comOR môžete ho pridať do toho, čo sa pripojí a viber +2348056398964 Veľa šťastia pre vás

 • maviswj
  31.08.2023, 11:06

  ⁣Dobrý deň, volám sa Mavis Marian Agure z USA. Chcem svetu povedať o veľkom a mocnom zosielateľovi kúziel menom Dr. UDAMA ADA. Môj manžel ma podvádzal a už sa nezaväzoval ku mne a našim deťom, keď som sa ho opýtala, v čom je problém, povedal mi, že sa do mňa nemiloval a chcel sa rozviesť, bola som taká zlomená, že som plakala veľa dní a nocí ale odišiel z domu bez toho, aby povedal, kam ide. Hľadal som niečo online, keď som uvidel článok o tom, ako skvelý a mocný Dr. UDAMA pomohol toľkým v podobnej situácii ako ja, jeho e-mailová adresa tam bola, tak som mu poslal e-mail, v ktorom som mu povedal o svojom probléme, povedal mi, že vráti sa ku mne do 24 hodín, ak urobím všetko, o čo ma žiada, čo som urobil, ako ma požiadal, v deň hniezdenia sa môj manžel na moje najväčšie prekvapenie vrátil domov a plakal a prosil ma, aby som odpustila a prijala môže vám tiež pomôcť kontaktovať ho ešte dnes; E-mail udamaada@yahoo.com Zavolajte / WhatsApp +18185329812.

+ -
Príspevkov: 8