Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Lučenčanky

Ahojte všetky mamičky z Lučenca a okolia ??? čo stále robíte , že nepíšete ??? :lol: :lol: :lol:

 • alexa
  19.05.2009, 09:44

  Ahojte,

  Ďaka za recept, určite vyskúšam. Máme sa fajn až na to, že malá začala vstávať 2-3x za noc, čo doteraz nebolo:roll:  tak som nejaká grogy...už som vyskúšala aj mlieko zmeniť na 2.-ku a nezabralo.... tak neviem.....

  Táni super, že je vám lepšie... aj môj muž je alergik, tak o takomto čase tiež máva problémy, ale minulý rok absolvoval liečenie u Dr. Balkovej /homeo, akupunk. atď/ a tento rok klop-klop ho problémy obišli:lol: :lol: :lol:

  Lucka tak ja žasnem, že Adamko už behá:shock: :shock:  je veľmi šikovný:tup:  Bianka ešte ani nesedí poriadne, lek keď ju podopriem vankúšmi, alebo ju držíme.

  Tak sa majte.... papá

 • luciaadamko
  19.05.2009, 20:16

  Ahojte kočky ,

  Táni Som rada , že Terezka ja už zdravá a , že ste ok ! Jar ešte neprešla , ale teploty sú ako keby bolo horúce leto !!!   A ty sa máš ako ???

  Alex  nebude za tým nočným vstávaním harašenie zúbkov ???  A keď sa preberie tak ste dlho hore ??? 
  No neviem či je Adamko šikovný , ale určite viem , že je veľmi dobrý odšťavovač svojej mamy :P :P :P , ale aj tak to stojí za to ,  ani on ešte poriadne nesedí , vydrží tak 3 min a potom sa zvalí na stranu , ale je rozkošný , ľúbim ho ako koňa :lol: :lol: :lol:  
  A Bianka už rozpráva ( tou rečou , ktorej iba oni rozumejú ??? )  , Adamkovi sa včera ústa nezavreli - iba keď papal a spal bol ticho  :roll:  - vraj je po mame  :?:

  dnes som bola hrať sqouš so svokrou , takže už idem spať , ahojte

 • Tatiana84
  20.05.2009, 19:28

  Ahojte,
  Luci - ja sa mám v rámci situácie, raz lepšie, raz horšie. Niekedy neviem spať a niekedy zasa zaspím ako dudok a keď vstanem, uvedomím si realitu a zasa som v slzách. Je to strašne ťažké. Stále čakám, že sa mi zjaví vo dverách a že ma obíme a vybozkáva a  povie mi, že to bol zlý sen a už bude dobre.


  Alexa - tie vstávania nočné, to možu byť aj zúbky. Skús skočiť k Dr. Balkovej, dá ti na to super  homeopatiká.

 • alexa
  21.05.2009, 21:44

  Ahojte,

  Lucka, tak ona ked vstane, tak niekedy je aj hodinu aj viac hore. Doteraz to nerobila, iba teraz od nedele. Neviem fakt, či sú to zuby, lebo nemá ďasná zdurené ako je o u detičiek zvykom..... tak uvídíme.....ináč apetít má dobrý:lol: :lol:

  Táni, verím, že to máš ťažké.....:*-( :*-( môžem sa opýtať čo sa stalo? Ak sa Ti o tom zle píše tak to pochopím:kiss: :kiss:

 • alexa
  22.05.2009, 20:41

  Ďakujem Táni.:kiss:

 • Tatiana84
  23.05.2009, 20:17

  Aj ja ti ďakujem Alexa. Ak ti mám pravdu povedať aj ja tu mám kamarátku, ktorá ma každý deň volá na kávu a pokecať si, ale nechcem tam otravovať každý deň. A keď je pravdou, že keď som doma, tak skoro stále plačem. Tak strašne by som ho chcela vidieť, počuť, objať, pobozkať.........

 • luciaadamko
  28.05.2009, 14:31

  Ahojte ,

  nemala som doma pc , lebo manžel bol na služobke , ale ako tak kukám ani vy asi nestíhate písať ????
  My máme o ďalší zúbok viac :D :D :D  , ale sme si ho odmrnčali !!!
  Teraz je už všetko ok !
  A vy ako ????

  Alex - ešte sa budíte cez noc , alebo ste už aj vy zubáčky :lol:  ??? A aké pokroky ste urobili , čo všetko už papáte ????
  Adam už konečne zje aj to čo mu ja doma uvarím a pomixujem nie len Hami  tak sa teším .

  Táni - vy ste zdravé ???? alebo alergia ešte útočí ???
        

 • Tatiana84
  30.05.2009, 20:52

  Našťastie nás alergia obchádza. V piatok som sa bola očkovať proti tetanu a čiernemu kašľu. Som sa bála, že ma to bude bolieť, ale pichla mi to bezbolestne a ani potom ma to nebolelo, tak som rada,lebo som tam chodila už od novembra a stále som sa nevedela odhodlať.
  Luci gratulujem k ďalšiemu zúbku. ako sa inak máte?
  Alexa a vy sa ako máte?

 • luciaadamko
  01.06.2009, 14:47

  Ahojte
  najprv gratulujem Terezke a Bianke a samozrejme aj Adamkovi k ICH DŃU !!! :D

  práve som rozmýšľala či idem žehliť , alebo niečo napísať , tak som si radšej vybrala toto , aj keď viem , že aj to žehlenie si na mňa počká :cry:   - nechce sa mi , keď je takéto počasie nič !
  Inak sa máme dobre chvalabohu sme zdraví , a nič nás nebolí tak pohoda ! len mňa niekedy bolia uši s toho koľko veľa vie moje dieťa rozprávať :D a hlavne dnes bola u nás suseda so synom - má 17 mes. a oni koľko si spolu " hatlali " :P :P :P   no boli rozkošní , len sme tak čumeli . , ale veľmi rýchlo mi rastie toto moje zlatíčko , lebo napr. je medzi nimi 11 mes rozdiel , ale sú rovnako veľkí - vysokí  troška sme ľahší , ale to dobehneme :D :D :D  . Aj suseda sa čudovala koľko už Adamko lozí , behá , sedí  a kecá - no ale čo priviažem ho ???? :P
  Dnes sme skúšali papať kašu s mlieka , lebo s vody nechce , nemala som veľký úspech ale lepší ako pred tým ...  A kvôrku chleba ako papá :shock:  všetko je samozrejme špinavé , ale on sa teší a robí mu to dobre na ďasienka , dnes idem kúpiť jogurt a uvidíme ...
  Teším sa aké robí pokroky , kolko toho veľa vie a , že keď sa mu niečo nedarí tak sa pokúša znova a znova , ale mám pocit , že mi to uteká pomedzi prsty aj keď sa snažím byť s ním každú  chvíľu aj tak mám pocit že sa v pondelok zobudím idem spať a aha... už je piatok :roll:  .
  Aj vy ste na tom tak ???? či iba mne šibe ???
  Dnes mi volali z roboty , že kedy sa chcem vrátiť ??? a keď som im povedala , že Adamka dám do škôlky keď bude mať 3 roky tak boli všetci v šoku , že čo chcem doma tak dlho robiť ??? 
  Táni a vy ste ako na tom zo škôlkou , ani vás to ešte netrápi však ??? ak sa dobre pamätám tak Terezka mala teraz v apríli 2 roky ??? - však , ospravedlňujem sa ak som to doplietla :s  
  A ty Alex ???? Ako dlho chcete byť vy kočky doma ??? - teraz myslím aj Alexu aj Táničku ???

  A aký ste mali víkend ???

 • Tatiana84
  01.06.2009, 15:42

  Ahojky, detičky, všetko najlepšie k vášmu sviatku :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

  My sme mali upršaný víkend. A málo som bola s Terezkou, lebo som v sobotu bola v LC u kamošky maľovať. kúpili tam byt. Včera som išla ráno do kostola a potom som išla na školenie do BB, takže som si to moje zlato ani neužila. Luci, ja chcem dať Terezku do školky len keď bude mať 3 roky. Vieš ona je teraz taká zlatá, stále viac toho rozpráva, učíme sa aj básničky, na všetko je zvedavá a veľa sa vypytuje. Nechcem aby niečo ušlo, takže to ešte vydržím doma. teda aspoň by som chcela, lebo neviem, či to teraz budem zvládať po tej finančnej stránke. Ak budem musieť ísť do roboty, tak ju dám asi už v septembry, ale dúfam, že nebudem musieť.

 • alexa
  03.06.2009, 11:15

  AHojte,

  :ups: :ups: samozrejme tiež želáme dodatočne všetko najjjjjj detičkám k ich sviatku:ups: :ups: ja som trošku pozabudla /to preto, že starší už "oslavuje" deň študentov:lol: :lol: :lol: /

  máme sa fajn, až na to počasie...ale hádam sa už umúdri.

  Lucka: k tým príkrmom: ja tak viem, že pšenica až od 12 mesiacov a joghurt od 9., tvaroh-tvarohové krémy od 12. mesiacov. Tak vy už máte 4 zuby!!!!!!! Ty brďo nejak ste v predstihu:green: :green: :green: Bianka ani nesedí sama, len keď ju podopriem, nelozí a chodiť už tobôž nie. Ale je to individuálne.

  Tiež sa nechystám do práce zatiaľ.....uvidíme ako sa  vyvinie situácia aj v práci aj doma /či mi nebude šibkať:green: :green: :lol: :lol: :lol: / U nás doma sa teraz pracuje na dvore, robíme takú prístavbu /gril, pivnicu a pod./ tak tu mám večne niekoho na dvore, ale už sa teším keď to bude hotové.....

  Táni, tak si mala pracovno-relaxačný víkedn:lol: :lol: :lol: Aj to treba, ja rada robím zmeny v byte /teda aj vymaľujem:green: /. Raz sme si vymaľovali v byte jednu stenu na žlto /nevybrala som vhodnú farbu, bola veľmi žltá/, keď muž odišiel do práce, tak som kúpila druhú farbu a premaľovala som celú stenu. On prišiel večer domov a díva sa na tú farbu a hovorí, "Však som Ti povedal, že to vybledne?":green: :green: :green: :green: :lol: :lol: :lol: :lol:  Priznala som sa asi po 2. hodinách:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  Tak sa zatiaľ majte, papá

 • Tatiana84
  03.06.2009, 19:42

  Baby vobec sa nebojte dať tvarohové krémy. Moja malá papala z domáceho tvarohu od 5-teho mesiaca a nič jej nebolo. Len keď dávate prvý krát, tak treba potom aspoň 2 dni pauzu,aby ste zistili, či nič, lebo niekedy zvykne zapekať. Aj jogurty už možu. U nás sa osvečila dobrá mama a biela sladká activia- obsahuje tie bifidokultúri a detičky kakajú pekne každý deň. Ja som sa nikdy neriadila doktorkou, ale svojimi pocitmi a vždy som sa trafila. Tak len pekne papkajte.
  Alexa aj ja som raz maľovala jednu stenu v kuchyni. Muž vymaľoval všetko na kapučínovú a jedna stena ostala strašne fľakatá tak som ju hodila na ružovo. mali ste vidieť ako sa tváril, keď to zbadal, ale povedal mi, že je to tak pekné. Tak je to tak doteraz.

 • Tatiana84
  11.06.2009, 16:38

  Ahojte, no kde ste, čo je s vami????????

 • luciaadamko
  11.06.2009, 20:13

  Ahojte :-) 
  konečne som si našla čas a manžel reštauruje kupelňu tak je volný aj pc  ...
  konečne tento víkend ideme dávať vaňu , tak sa reším ako malé dieťa :P :P :P  doteraz sme mali len sprchovací kút , peknú kúpelňu , ale nepraktické pri malom dieťati , ktoré je radšej vo vode ako na súši :D  .
  Ja mám teraz takú svalovku každý deň nabehám 100 jarných , alebo letných km , lebo u nás v činžáku sa prerába tak sa tu vŕta vkuse !!! - akože milujem bývať v činžáku so 150 susedmi , lebo to nemáte chvíľu kľudu :cry:  , tak chodíme poctivo von ráno o deviatej spapáme jogurt - najlepšie sú , alebo teda Adamkovi najviac chutia tie Witman a syn , potom ideme von sa šmýkať a hojdať a "hrať " futbal potom sa prídeme domov napapať a zase von , to už ideme do parku , alebo do mesta , alebo tak ... poobede sme už " vyhodili " fľašu a namiesto toho papáme kaše - hociaké  , okolo piatej zvykneme buď , zeleninu , alebo výživu s piškótou , alebo jabĺčko ( to mu len tak dám do ručičky keď behá v bežke ) a potom ešte zvykneme vybehnúť von , alebo do záhrady na jahody , ale na večerníček musíme byť doma lebo ten Adamko miluje a potom sa kúpeme a potom odpadne najskôr Adam a potom ja !!! :wink: Tak preto nestíham teraz písať častejšie :P
  A zajtra sa chystáme do cirkusu - teda nie na predstavenie , ale do " zverinca " , lebo majú veeeeľa zvieratiek :D

  A vy čo kočky porábate celé dni ??? Čo máte nové ???

 • Tatiana84
  12.06.2009, 12:21

  Ajojte,
  my ráno vstaneme, potom nočník a raňajky a ideme von. Brat si zaobstaral psíka, tak ho chodíme ráno chovať, lebo brat  je už vtedy v škole. malá sa s ním vyblázni a potom domov pozerať rozprávky. Napapáme sa a ideme von ku kamoške, alebo na ihrisko. No našťastie mi naobed ešte búva, tak si stíham doma porobi´t čo treba. Poobede chodí k psíkovi s bratom a strašne sa z toho teší. :lol: :lol: :lol: :lol:
  Potom sme vonku aj do 20.00 a potom už len okúpať, napapať a spať.

+ -
Príspevkov: 109