Diskusie

Zvolenčanky

Ahojte maminy
 - ak ste niektorá zo Zvolena, alebo blízkeho okolia tak si môžeme spolu popísať. Budem rada ak sa nájdu nejaké maminy a rozbehneme to tu už sa na vás teším

 • anonym autor
  26.03.2008, 20:26

  dobrú temu ste nadhodili, svokry

 • anonym autor
  26.03.2008, 20:29

  jani, áno, chystá sa stretko. však tam častejšie píšte. ja som babám napísala, že málo reagujú. ale keď budete častejšie písať a zapájať sa do diskusií, tak budú komunikovať. veď sú tam všetky nové. z pôvodnej zostavy som tam už len ja a miška. nikto viac. všetko sú pripojené. takže nebojte. a bývam na bacúrove. to je 13km od zvolena. zatiaľ žijeme u manželovych rodičov.

  a RADUŠKE  VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINKÁM.

  exjani, no, tie svokry sú raz vďačné osôbky. hlavne, keď s nimi bývaš.

 • anonym autor
  26.03.2008, 20:30

  Janta:  Radke želám len to najlepšie, aby sa jej stále dobre vodilo. No, je to tak, nechce sa jej chodiť do škôlky. Všetci vravia, že si musí zvyknúť, tak uvidíme ako to pôjde ďalej. Za ten týždeň si veľmi zvyknúť nemohla, ale zažila tam už jeden nepríjemný zaážitok. Tak možno preto tam nechce ísť.

  Dadka: No o svokre by som ti aj ja vedela porozprávať. Samozrejme o svojej. Ja som si stále myslela, že Ivova mama je v pohode. A to s tou robotou mi niečo vrav. Aj dnes som sa bola pýtať v Priore, že predavačka striebra-no tá pracovná doba každý deň od ôsmej do 18-tej, v piatok do 19-tej a každú sobotu. No a s malou  a s manželom by som bola kedy??? Ja už hľadám prácu od januára a hovorím si, že keď sa šťastie unaví aj na vola sadne. Šak sa raz dočkám.

  Exjanka: Či sa poznáme s Dadkou? Slovíčko "poznáme" nie je celkom ten pravý výraz, ale už sme sa párkrát videli, len sme o tom nevedeli. Už si išla domov? Nie si na Lipovci? A mamina to býva v ktorom paneláku? 

 • anonym autor
  26.03.2008, 20:51

  no, ivova mama alias moja svokra je pred cudzími iná. ona je normálne dvojtvárka. je to až nechutné, keď vidím obe jej stránky. sila. no.

 • anonym autor
  26.03.2008, 20:51

  Adka ano vcera sme uz isli domov,dnes Adam uz isiel do skolky.Mama byva v takom patposchodovom ,dvojvchodovom panelaku akurat v krizovatke.Vlastne pod panelakom je jeden obchod a nad druhy,teraz zateplovali a malovali tak neviem rychlo ale zeleny s dakou farbou jeneviem narychlo.

 • anonym autor
  26.03.2008, 21:05

  Tak to môže byť aj tým nemilým zážitkom Adka, ale po čase si určite zvykne. Možno treba nakopnúť pani učiteľky.
   - Dadi tak tiež bývaš mimo mesta, no tak to ti nezávidím tú tvoju svokru dvojtvárku ja sa na svokrovcov sťažovať nemôžem ja som ich vyhrala v loterii fakt si s nimi rozumiem, ale niekedy sú dni ked sa aj mne občas niečo nepozdáva

 • anonym autor
  27.03.2008, 09:23

  ahojte, aj ja som zo Zvolena, bývam na západe mám 2,5 ročného syna Samka. musím šupnúť nejaké fotečky len zatiaľ nemám veľa času . ako ste oslávili príchod jari???? haha , len nejako je ešte ďaleko.... pekný dník žienky

 • anonym autor
  27.03.2008, 10:34

  Ahoj maminka,zlati ste,Samko ma nadherne kukadla.Prichod jari?No kiez by uz prisla asi nam zaspala,mne osobne uz taketo pocasie dost na nervy ide,chcem slniecko a teplucko

 • anonym autor
  27.03.2008, 12:42

  ahojte, lazníčky moje  ako sa dnes máte?

  vítam aj ja medzi nami novú maminu. saminko je krásne dieťatko. aj ja som chcela synčeka samuela, ale švagriná porodila o dva roky skôr a dala meno samko. hih, ale ja mám nakoniec aj tak dievčatko a ona chúďa troch synov.

 • anonym autor
  27.03.2008, 14:20

  Ahojte ženičky
   - ako sa máte? dnes sa nám vonku pekne vyčasilo aj sme sa boli konečne prejsť
   - vítam medzi nami novú maminku, máš prekrásne dieťatko, taký maličký chutnučký drobček má nádherné očká, ja ked vidím takéto malinké bábätko tak sa mi až zacnie, že to tak rýchlo ubehne a tie detičky nám rýchlo odrastú , maminka napíš ako sa voláš, čo robíš okrem toho, že si teraz na MD.
   - Atulda, a vy ste ako dnes vstavali do škôlky? chcelo sa Lucke?
   - Dadka ahoj ako Julinka?
   - ozaj babky kam chodíte s detičkami do poradne mám na mysli, ku ktorej pani doktorke?
   - juj aj ja už chcem, aby bolo slniečko a teplučko, už mi to poriadne lezie na nervy toto upršané, usnežené a chladné počasie
   - čo ste dnes robkali ? a hlavne dajte nejaký tip čo variť?

 • anonym autor
  27.03.2008, 17:03

  no ahojky, tak my sme dnes haruľu mali.

  čo nám to porobili so smajlíkmi? :shock:

  juli je na tom stále rovnako. ale však len druhý deň berieme talbetky, tak nečakám zázraky.

  ati, aj ja som zvedavá, ako ste šli do škôlky. či s chuťou, či nie.

  vkladám nejaké nové foto, čo sme u mamky boli.

 • anonym autor
  27.03.2008, 17:07

  a ešte nejaké fotočky

 • anonym autor
  27.03.2008, 17:09

  žeby ďalšie. :D

 • anonym autor
  27.03.2008, 17:12

  ešte chcete? no tak dobre. ale to sú už posledné. :D :D :D

  ja sa nehávam málo fotiť. nechcem, aby mala juli na mňa takú hnusnú tučnú pamiatku. keď schudnem konečne, tak potom sa budem fotiiiiiiiiiiiiiiť. inak, na www.mojasvadba.sk mám album svadobných fotiek. tak ak chcete, hodím sem potom link

 • anonym autor
  27.03.2008, 17:42

  Ahojte
   - juj Dadi mnam haruľa, tak by som si dala
   - to čo je s tými smajlíkmi?
   - no suepr fotky malá je rozkošná, ste sympatická rodinka a manžel fešák.
   - ja by som tiež išla niekam na výlet, nech aj deti spoznávajú a učia sa:D, ako dieťa som sa s rodičmi nachodila kade tade po výletoch, väčšinou to bolo z ich roboty išli sme aj na viac dní popozerali sme zámky, jaskyne, zoo no boli to zlaté časy.

+ -
Príspevkov: 1972