Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Tipy na jednorazove aktivity pre rodinu so 17 mesacnym dietatom

Ahojte. Som z Bratislavy a dosla mi inspiracia ako zaujimavo stravit  volny cas s mojou 17 mesacnou dcerkou, tak by som uvitala akekolvek navrhy a napady ako jej sprijemnit den. Zatial sme boli okrem ihriska a materskeho centra len  v ZOO a radi by sme ju s manzelom niekam vzali, aby aj ona mala z toho pekny zazitok. Za vsetky napady vopred dakujem.

  • lasitana
    17.05.2009, 22:39

    Ahoj. aj ja riešim tuto dilemu, že kam s prckom...a preto si ideme kupiť sedačku pre babo na bicykel a chceme sa s nim chodiť bicyklovať. no neviem či je to dobry tip...ale tak ma to napadlo ked som to čítala. :wink:

  • zarushka
    18.05.2009, 21:00

    Ahoj, ja mám 20-mes. dcérku. Tých možností je fakt kvantum, najbližšie ti odporúčam salaš v Stupave - vstup je zdarma, je tam detské ihrisko, hojdačky, preliezky a pod., ale najmä zvieratká, ovce, baran, kone, kozy, capy, sliepky.. Môžeš sa tam aj naobedovať, klasické slovenské špeciality, bryndzové halušky, korbáčiky aj iné, proste úplná paráda, malá bola nadšená a my s mužom tiež. Druhou obdobou je ranč v Lozorne - to je všetko cca. 20 km od BA, takže pohodička. Tam sú tiež zvieratká, kone, na tých si môže za poplatok aj zajazdiť, naša z neho nechcela ani zosadnúť :-), poník, prasiatko, husy, sliepky.. Niekedy je tam aj program, napr. divadielko, ukážka dobových kostýmov a taaaak.. no a do tretice, môžeš dobehnúť aj k nám a spoznať nových ľudí :-)

+ -
Príspevkov: 2