Diskusie

Vytvoriť diskusiu

burza detských vecičiek

Milé mamičky,

Som tiež mamička.Bývam v oblasti, kde je veľa mladých rodín, a pohrávam sa s nápadom zorganizovať burzu dets.vecičiek. Máte s tým niekto skúsenosti - ako organizátor , alebo ako kupujúci? Čo sa vám páčilo resp.nepáčilo, príp. na čo by som si mala dať pozor?  Ďakujem za tipy, milé maminy.

 • terezka044
  09.03.2009, 11:50

  ahoj, my sme s bratmi organizovali detske burzy a potom jedna nasa znama spravila presne takuto burzu pre rodicov s malymi detmi, kde sa vymienali a predavali hracky, potreby pre babatka, oblecenie a podobne..  viem ze to spravila v priestoroch kulturneho domu, a pisala ziadost priamo starostovi Petrzalky, rovnako brat ked robil zapasy sportove alebo tie burzy ked sme robili, ale to bolo vonku.
  Myslim ze ked mu napises, ci by bol ochotny poskytnut priestory, tak ti vyhovie, nam dal dokonca financnu dotaciu v hodnote cca 10tisic korun aby sme si to vybavili sami ;-)  tak by bolo fajn spracovat ten navrh a potom to spravit.

  A odporucam vybrat den napriklad sobotu, a ked bude teplejsie - april, maj. ;-)  vela stastia, drzim palce.

  A odkial si inak??

 • simi2006 autor
  10.03.2009, 13:58

  Presne takto si to plánujem, cez starostu, v kultúrnom dome. Len dufam, že nebudeme všetky iba predávať a čakať na kupujúcich.... ale to plánujem vyriešiť letákmi. Myslíš že by bolo vhodné vyselektovať predávajúcich podľa veku detí? Mám na mysli to, aby tam neboli iba maličké miminkovské veci a potreby? Alebo mám to urobiť podľa poradia, kto sa prvý prihlási? Ešte raz Ti ďakujem za postreh. Som z okolia Trenčína. 

   

+ -
Príspevkov: 2