Články

Ako vyžiť počas rodičovskej dovolenky

Ako vyžiť počas rodičovskej dovolenky

Rané detstvo dieťatka je tým najmilším obdobím v živote matky. Teší sa z úsmevov svojho drobčeka, prežíva s ním jeho úspechy: prvé slová, prvý krok,.. Tento krásny čas je však pre mnohé matky a aj ich rodiny zároveň ťažký kvôli finančnej tiesni. Čítať viac..

Noc múzeí a galérií

Noc múzeí a galérií

Skloňovanie módy a krásy sú tohtoročnou témou podujatia Noc múzeí a galérií na hrade Červený Kameň. Prijmite naše pozvanie a absolvujte Noc múzeí na hrade. Čítať viac..

Krok so sclerosis multiplex - Deň nádeje

Pacienti so sclerosis multiplex (roztrúsená skleróza) sú ľudia, ktorí žijú svoj život obmedzený chorobou. Deň nádeje je upozornením na fakt, že takýto ľudia sú medzi nami, snažia sa prekonávať obmedzenia dané ochorením a zapojiť sa do bežného života. Čítať viac..

Míľa pre mamu s novým rekordom?

Už po ôsmykrát sa uskutoční najväčšia oslava Dňa matiek na Slovensku. Podujatie Míľa pre mamu organizuje Únia materských centier a materské a rodinné centrá až na 44 miestach po celom Slovensku. Čítať viac..

Úplne nový Ford Focus

Od uvedenia prvého Focusu na trh v roku 1998 sa predalo viac ako 10 miliónov kusov. Teraz na trh prichádza jeho tretia generácia. Dynamický dizajn, nové inteligentné technológie, vynikajúca bezpečnosť a vylepšené jazdné vlastnosti. Čítať viac..

Článkov: 7103