Články

10.8.2010 Mama

Moja spoveď

V živote sú situácie, ktoré trpko ľutujeme, ale nedajú sa vrátiť späť. Musíme sa s nimi naučiť žiť a snažiť sa nájsť spoločnú cestu k riešeniu a tolerovaniu rozdielností. Čítať viac..

5.8.2010 Mama

Tajomné tiene

Jedinečné stretnutie s významnými, ale i takmer zabudnutými postavami dávnych dôb je možné zažiť na hrade Červený Kameň prostredníctvom nového podujatia Tajomné tiene. Čítať viac..

Mojich sedem Top
29.7.2010 Mama

Mojich sedem Top

Vyhlasujem top toho, čo sa v našej domácnosti udialo počas materskej dovolenky (ktorá ešte nie je úplne na konci), resp. top toho, čo dokázal môj syn. Čítať viac..

26.7.2010 Mama

Aj taký je život...

Na všetko sme sa začali pozerať inak v jeden úplne obyčajný deň, keď prišli tatíkovi výsledky rozboru malej hrčky, ktorú mu museli vyoperovať. Čítať viac..

25.7.2010 Mama

Cysta alebo nádor?

Dve hodiny ubehli a ja som ešte stále nervózne čakala u svojho gynekológa na preventívnu prehliadku. A to som bola objednaná na presný čas. Čítať viac..

13.7.2010 Dieťa

Imunitný systém

Robíte všetko, čo sa len dá...avšak aj tak raz vaše bábätko ochorie. Telo bábätka vykonáva obrovskú námahu nielen tým, že sa vyvíja – aj svoje zdravie si musí prácne budovať. Čítať viac..

Článkov: 6532