Spresnenie informácií

3.12.2009 v kategórii Mama, autor redakcia, foto: istockphoto.com

V časopise MAMA a ja číslo 12/09 sa v článku Vianočné tipy na strane 119 dočítate o produkte CROCO pero. Radi by sme spresnili cenu výrobku vyobrazeného na fotografii.

V časopise MAMA a ja číslo 12/09 sa v článku Vianočné tipy na strane 119 dočítate o produkte CROCO pero. Radi by sme spresnili cenu výrobku vyobrazeného na fotografii.
CROCO pero – Jumbo Set Box stojí 119 € / 3 584,99 Sk.

Jumbo Set Box obsahuje:
Elektronické pero
– 16 cm
Čítacie pero, v ktorom je zabudovaný elektronický systém rozoznávajúci kódy z kníh, nálepiek a kariet. Rozmery pera – 16 cm.

Pamäťová karta
Dvojjazyčná pamäťová karta s nahrávkami anglického a slovenského textu. Pamäťová karta obsahuje texty k všetkým CROCO materiálom v balení.

Knihy
4 plnofarebné knižky pre rôzne vekové skupiny zamerané na 4 rôzne okruhy výučby. V knižkách dieťa nájde rôzne logické hry, hádanky. Ich súčasťou sú aj správne odpovede ku každej úlohe, každá kniha má 26 strán – 11 zaujímavých lekcií.
Rozmery jednej knihy: 21 cm x 26 cm.

Pomocné karty
Karty so základnými slovíčkami
, rozdelené do 5 tematických okruhov. Karty sú potlačené z oboch strán. Na jednej strane nájdete názov predmetu, zvieraťa, jedla … v anglickom jazyku. Tu má dieťa možnosť zvoliť si aj funkciu hláskovanie. Pri kontakte pera s touto stranou karty pero zreprodukuje zvuk, ktorý daný predmet vydáva. Rozmery karty – 11 cm x 7,5 cm, 200ks v balení.

Nálepky
12 listov s nálepkami, ktoré je možné pomocou CROCO pera čítať. Rozmery jedného listu: 20 cm x 25 cm. Počet nálepiek na liste: cca 19 ks.

Návod na použitie a slovník
Podrobný návod
na použitie a slovník na 92 stranách s prekladmi všetkých viet a samostatných slov použitých v knihách, na kartách a na nálepkách.

Viac na: www.abclive.sk