S deťmi v Avione

31.3.2008 v kategórii Mama, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Avion Shopping Park prináša ďalšiu novinku pre deti - Detské kino. Pribudne tak k množstvu zaujímavých atrakcií, ktoré má Avion Shopping Park pripravené pre spríjemnenie pobytu rodín v zmysle filozofie: Family Friendly Shopping Centrum.

Od januára prináša Avion Shopping Park ďalšiu novinku pre deti - Detské kino. Pribudne tak k množstvu zaujímavých atrakcií, ktoré má Avion Shopping Park pripravené pre spríjemnenie pobytu rodín v zmysle filozofie: Family Friendly Shopping Centrum.

K službám Avionu pre deti patria neodmysliteľne detské atrakcie, ktoré sa tešia veľkej obľube. K ich pestrému repertoáru tento rok pribudlo nové detské kino, ktoré sa nachádza na 1. poschodí v blízkosti WC a je otvorené denne od 10,00-20,00 hodiny pre všetky deti so vstupom zdarma. Jeho rozprávkové prostredie nenechá ľahostajné žiadne detské srdiečko.

K ďalším možnostiam zábavy pre deti patrí zábavná zóna so skákacím nafukovacím hradom a detskými elektrickými autíčkami. Pre trošku staršie deti, a nie len pre ne, je k dispozícii autodráha Formuly F1 a šachové ihrisko s nadrozmernými šachovými figúrkami.

Najmenšie detičky určite priláka aj úplná novinka v Európe! Špeciálne detské ihrisko vyrobené z mäkkej peny, ktoré je navrhnuté tak, aby bola na prvom mieste bezpečnosť detí. Ihrisko je voľne prístupné všetkým deťom a ich rodičom. Táto skvelá atrakcia je k dispozícii úplne zadarmo a nachádza sa v novej časti nákupného centra. 

Ak by to predsa len nestačilo, v tejto časti nezabudnite vaše deti „vykúpať“ v bazéniku plnom farebných guličiek. Pre mamičky s najmenšími ratolesťami sú k dispozícii prebaľovacie miestnosti a miestnosti na kojenie, s možnosťou ohriatia stravy pre deti.