Nevesta s nosičom: Chcela som mať dcérku pri tejto dôležitej udalosti pri sebe

Marika Koscelníková | 19. Feb 2019
Nevesta s nosičom: Chcela som mať dcérku pri tejto dôležitej udalosti pri sebe
foto: cafemom

Svadba je jedna z najdôležitejších udalostí. Táto nevesta si ju užila aj s dvojročnou dcérkou v nosiči. Dôvod bol veľmi prozaický. Malá Ellie je náročné dieťa a len takto, pri mamke, si mohla túto výnimočnú udalosť vychutnať spokojne!

Často sa stáva, že parneri svadbu odkladajú, kým budú ich deti väčšie, aby si to užili aj oni. Táto mamička to však vymyslela skvele a fotografie z jej svadby sú naozaj krásne. 

Svoje náročné dieťa nosím pri sebe a je spokojné

Malá Ellie má dva roky a podľa slov jej mamičky je "náročné" dieťa. Na obrade by zrejme nevydržala sedieť, plakala by za maminou a neposedne rušila slávnostnú udalosť. 

"Ellie je najspokojnešia, keď je pri mne", hovorí mama Dalton. "Nosím ju počas dňa pri vybavovaní rôznych vecí a tak mi napadlo, že ak bude pri mne aj počas obradu, mohli by ste si to všetci traja vychutnať dokonale. Je súčasťou našej rodiny, prečo by mala byť niekde vonku uplakaná, keď to môže prežiť s nami? Zvládla to dokonale! Som na ňu hrdá," uzatvára šťastná nevesta.

svadba s nosičom

Aby si aj deti svadbu rodičov užili 

Fotografie tejto svadby sa stali populárne a inšpirujúce aj pre ostatných rodičov. Prečo nezapojiť deti do všetkých činností, ktoré sú pre nás dôležité, keď sa im to páči? 

Pozrite si krásne fotky z tejto, možno pre niekoho netradičnej svadby, a inšpirujte sa!   

Zdroj: www.cafemom.com

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: