Nestíhate pred dovolenkou?

Redakcia | 13. júl 2012
Nestíhate pred dovolenkou?

Allianz – Slovenská poisťovňa ponúka najlacnejšie SMS cestovné poistenie do zahraničia

Čoraz viac klientov cestujúcich do zahraničia využíva v snahe vyhnúť sa stresu pred dovolenkou uzatváranie cestovného poistenia elektronickou formou. Allianz - Slovenská poisťovňa pred letnou sezónou vyšla svojim klientom v ústrety a ponúka poistenie aj cez SMS. SMS poistenie je vhodná voľba pre všetkých, ktorí si nestihli alebo zabudli pred cestou uzatvoriť cestovné poistenie do zahraničia alebo poistenie do slovenských hôr.

Prostredníctvom SMS si klienti môžu kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku v dosahu mobilných sietí operátorov uzatvoriť poistenie cez skrátené číslo 6611. Bližšie informácie môžu zákazníci kedykoľvek získať zaslaním prázdnej SMS (prípadne text „INFO“) na uvedené číslo alebo prostredníctvom stránky sms.allianzsp.sk.

Čo všetko kryje a koľko to stojí?

Poistenie liečebných nákladov v zahraničí je možné uzatvoriť pre Európu a Stredomorie už za 1 eur / 1 deň s krytím až do výšky 110 000 eur. K základnému poisteniu je možné dopoistiť si poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu a doplnkové asistenčné služby a pre fanúšikov lyžovania ponúkame poistenie zimných športov.
Pre Slovensko je možné cez SMS uzatvoriť poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby s poistným krytím až do výšky 16 600 eur už za 0,70 eur / 1 deň.

Ako na to?

Uzatvorenie poistenia cez SMS je jednoduché, stačí odoslať len dve SMS správy na číslo 6611. V prvej správe záujemca uvedie svoje meno, priezvisko, rodné číslo, od kedy a do kedy chce byť poistený a typ poistenia v tvare:
Meno Priezvisko RČbezLomky DátumOd DátumDo TypPoistenia.
Druhou správou potvrdí záujem o uzatvorenie poistnej zmluvy. O platnosti poistenia je klient informovaný potvrdzujúcou SMS s údajmi o poistení a číslom poistnej zmluvy.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: