Mamičky na plný úväzok, pozor!

PR článok | 5. máj 2011

Viete čo majú vaši nezbedníci na vás najradšej? Jednoduchá odpoveď - spokojný úsmev. A viete ako ho získať a udržať? Čítajte!

Viete, čo majú vaši nezbedníci na vás najradšej? Jednoduchá odpoveď - spokojný úsmev. Nie je tajomstvom, že každý z času na čas potrebuje vypnúť. A ak aj vašim argumentom, prečo si nedopriať trošku luxusu, napríklad vo forme parnej sauny, relaxu v perličkovom kúpeli alebo pri svižnom tempe aeróbneho cvičenia, je ľahká obava, že čas treba naplno venovať svojej ratolesti, skúsime vás presvedčiť, že sa dá robiť oboje naraz.

Cestovná kancelária Bonviván pripravila špeciálne pre vás, mamičky s deťmi, zážitkové pobyty plné zábavy v príjemnom prostredí Malých Karpát v účelovom zariadení Častá – Papiernička. Víkend v prírode, nie viac ako 50 km od  Bratislavy, príjemné apartmány, celodenná strava, detské ihriská a bazény, kde sa vaše dieťatko vyblázni.

Kým vy sa budete venovať sebe, oddávať sa  blahodarným účinkom sauny, perličkového kúpeľa alebo jogy, pilatesu, našich malých kamarátov zabavíme rôznymi hrami a aktivitami v kruhu rovesníkov pod drobnohľadom animátorov.

Ak je vaše dieťa staršie a pripravené zažiť svoj prvý víkend mimo domova, bez rodičov, kamarátov si nájde počas víkendového tábora. A ak iba hľadáte miesto, kde si oddýchnuť od betónovej kultúry hlavného mesta, zaujme vás víkend určený výsostne rodinám s deťmi.

Prvé víkendové pobyty sa budú realizovať v termínoch  13. – 15.5. 2011 a 3.6. – 5.6. 2011.

Bližšie informácie o víkendových pobytoch pre mamy s deťmi nájdete TU

e-mail: info@ckbonvivan.sk
mobil: 0948 799 135

 

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: