Detský DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v Divadle Nová scéna!

Redakcia | 26. máj 2011

Divadlo Nová scéna sa rozhodlo pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí otvoriť svoje dvere dokorán a umožniť tak prehliadku divadla hlavne malým divákom .

Divadlo Nová scéna sa rozhodlo pri príležitosti blížiaceho sa  Medzinárodného dňa detí  otvoriť  svoje dvere dokorán a umožniť tak prehliadku divadla  hlavne malým divákom . Návštevníci zažijú krásny deň plný ukážok  z predstavení muzikálov, spevu, tanca, hudby,  ale i zábavných hier , prekvapení  a divadelných darčekov.

V nedeľu 29.mája bude od 10 tej hodiny rannej divadlo otvorené, vstup voľný pre rodinky s deťmi i pre celú verejnosť, ktorá si chce prísť pozrieť ukážky z muzikálových predstavení Čarodejník z krajiny Oz, Mrázik a  Neberte nám princeznú. Vstup  do divadla bude od 10:00  dopoludnia do 16:00  popoludní voľný.

Okrem muzikálov bude čakať na návštevníkov i mnoho zábavy –divadelné dielne, kostymérne, parochňové a vizážistické divadelné štúdio  a samozrejme rozprávkové postavy z predstavení, ktoré ochotne poskytnú foto i autogram.  Ukážky hip-hopového tanca pod vedením  tanečnej školy  Miňa Kereša, ktorej tanečníci účinkujú na Novej scéne v Príbehu ulice II, umožní malým návštevníkom  zatancovať si s profesionálnymi tanečníkmi.

Úžasný „ Detský divadelný deň“  v Divadle Nová scéna vyvrcholí o 16-tej  hodine predstavením  rozprávkového muzikálu Čarodejník z krajiny Oz.  Viac  info nájdete  na www.nova-scena.sk.

 


Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: