Deň matiek u našich čitateliek

Jana Fialová | 15. May 2013
Deň matiek u našich čitateliek

Oslava Dňa matiek môže mať mnoho podôb... prinášame vám pár takých, aké zažili naše čitateľky.

Oslava Dňa matiek môže mať mnoho podôb... prinášame vám pár takých, aké zažili naše čitateľky. Na základe výzvy na našej Facebook stránke ste nám poslali váš Deň matiek, ktorí vám vaši blízki pripravili. Ako teda sviatkovali naše čitateľky?

Čitateľka Petra nemala tento deň práve pozitívny, veríme však, že všetko je už v najlepšom poriadku a darčekom, síce po Dni matiek, ale predsa, je vyliečenie jej syčeka, ktorému posielame pozdravy a veľa síl!:

"Náš Deň matiek nebol najšťastnejší. Môj poklad mal od rána teplotku, potom sa pridružila hnačka a večer už 39,7-stupňová teplota. Skončili sme v nemocnici na ifnúziách..."

Johny nám poslal krásnu fotku svojho takmer čerstvého pokladu a napísal:

"Náš deň matiek spočíval v tom, že sme zobrali našu 13-dňovú princeznú na výlet na fotenie... Urobili sme radosť mamičke a aj naša Kristínka bude mať krásnu pamiatku :) Posielam jednu foto z fotenia."


Čitateľka Katka z Handlovej venovala Deň matiek krstu svojho tretieho dieťatka:

"Pekný deň, posielam foto z Dňa matiek, kedy sme krstili naše tretie bábätko Kamilku, no čo krajšie si už mamička môže v tento deň priať? Vaša verná čitateľka Katka z Handlovej."

Monika mala - podľa jej slov i podľa fotografie, ktorú nám do redakcie poslala, krásny a výnimočný Deň matiek:

"Dobrý večer, v prílohe posielam pár foto zo včerajšieho Dňa matiek. Najskôr som bola na vystúpení a potom ma doma čakala kytička konvaliniek, a samozrejme božtek na líčko :-)".

Ďalšia mamička, Alenka, strávila svoj deň s tými, ktorých najviac ľúbi, veď čítajte:

"Dobrý deň,zasielam vám foto darčeka, ktorý som dostala od mojej 9-ročnej dcérky Emky, ku Dňu matiek. Deň matiek som strávila bláznením v posteli s mojimi dvoma babami, hrali sme karty, pexeso. Manžel mi spravil skvelú kávičku. Včera bol síce upršaný, pochmúrny deň, ale pre mňa krásny, pretože som ho strávila s tými, ktorých najviac ľúbim. Emka mi zagratulovala spolu aj so svojou mladšou sestričkou Sárkou. Najkrajšie bolo vzájomné postískanie a pobozkanie. A prišla aj sladká odmena vo forme bonboniéry, na ktorej sme si všetky vrátane nášho tatina zamaškrtili :)".

Andrejka nám do redakcie poslala len foto - svedčiace však o tom, že aj ona je ľúbená a ľúbi, nielen na Deň matiek ;-) :

Mamičku Luciu dojala jej dcérka - mažoretka, až k slzám... Toto krásne dievčatko potešilo svoju mamu vystúpením:

"Dobrý deň, včera ma moja dcérka dojala až k slzám, mala vystúpenie s mažoretkami a bola prenádherná :D Veľmi som na ňu bola pyšná..."

Naša čitateľka Ivka nám foto neposlala, zato však napísala pár riadkov o tom "svojom" dni:

"Dobrý deň, dnešný deň matiek som strávila s mojou rodinou zablahoželala som mojej mame so slovami - teraz, keď mám malého drobčeka, viem, aké to je porodiť a starať sa o dieťatko. Ďakujem, že ťa mám a že sa stále o mňa staráš, mám ťa veľmi rada. Mne zablahoželali môj malý drobček a manžel spolu z ružičkou a sladkou bonboniérou. Chcela by som aj týmto emailom popriať v redakcii všetkým mamičkám aby mali radosť zo svojich drobčekov :) a aby mali srdiečka plné lásky."

Aj mamička Anka síce foto nepripojila, láska však sála z každého jej slova, ktoré nám napísala:

"Dnešný Deň matiek sme prežili rodinne. Najviac ma ako matku potešilo škôlkarske vystúpenie nášho staršieho chlapca. Celé ho máme natočené na pamiatku. Krásna báseň, pieseň... a tie jeho očká! A veľká pusinka od mladšieho synátora tie potešila. A hlavne kvetinka od manžela, ktorý ďakoval za svojich dvoch synov. A ďakujem, že môžem byť mamou, že nám boli dopriate deti. Pekný dník všetkým mamám!"

Karin z Košíc štartovala Deň matiek skvelými raňajkami, ktoré jej pripravila dcérka:

"Takéto krásne raňajky pre mňa pripravila na deň matiek moja 7ročná Annamari (fakt úplne samučičká sama) a ten krásny darček k tomu. Normálne tromfla svojho ocka :) S pozdravom Karin z KE."

A nakoniec - opäť bez foto, zážitok mamičky Janky, ktorá si svoj Deň matiek užila prvýkrát v živote:

"Dobrý deň prajem. Hoci sa dnešný deň ešte len nedávno začal, mňa už potešil tou najkrajšou možnou chvíľkou :) Toto je môj prvý deň matiek, mám rozkošnú, takmer 5-mesačnú dcérku Miriam. Nad ránom som ju preložila k sebe do postele, aby som ju nadojčila a takto sme zaspali. A zobudila ma o hodinku tým, že mi držala tvár vo svojich drobných rúčkach a pusinkovala mi bradu. No môže byť niečo krajšie? Prajem všetkým krásny deň matiek."

 

Ďakujeme za všetky vaše príspevky, fotky, slová... teší nás, že ste sa podelili o kúsok svojho súkromia a šťastia! Ako sme sľúbili, vyžrebovali sme jednu mamičku, ktorej posielame darček. Šťastie sa tentoraz usmialo na mamičku

Luciu Kutišovú

 

Srdečne blahoželáme! Všetkým vám želáme veľa, veľa lásky vašich najbližších a prajeme krásny každý deň, nielen ten "náš"...

Vaše MAMA a ja :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: