Cítim sa dobre vo svojom tele

Redakcia | 14. jún 2023
Cítim sa dobre vo svojom tele

Ako často si to poviete, dámy?

Skôr sme na strane kritikov, čo sa týka nášho výzoru, však?

Cítiť sa dobre neznamená vyzerať dokonale, nemusíte mať dokonalé krivky, pleť či vlasy. Znamená to, že prijímate svoje telo so všetkými jeho nedokonalosťami a staráte sa o neho tak, ako si zaslúži. Doprajete si pocit spokojnosti a všetko, čo vás robí šťastnou, teraz. Nie, keď vám zmiznú vyrážky, schudnete, či sa zbavíte bruška po pôrode. Teraz si zaslúžite pozornosť. 

Čaj (nielen) pre deti
Prečítajte si tiež:

Čaj (nielen) pre deti

Zvonku i zvnútra

Vôbec to nie je fráza, že to, čo máme vo vnútri sa prederie na povrch. Na tvári čítame prebdené noci, zlú životosprávu, zanedbávanie pitného režimu aj dni plné stresu a hnevu. Pozrite sa na svoje vrásky – sú to vejáriky smiechu alebo zachmúrenej tváre? Keď sme oddýchnutí a uvoľnení aj naša tvár má iné črty a jas. Stačí upraviť čas spánku, venovať pozornosť tomu, čo dáme do úst ( aj z úst v zmysle dobrých vzťahov s okolím) a mať poruke pitný režim. To sú malé zmeny, ktoré môžete urobiť bez nákladov na financie, alebo váš čas.

Majte sa radi

Dobrý vzťah so sebou samým je ten najdôležitejší, aký v živote máme. Rešpektovať svoje limity a nedokonalosti a zároveň pracovať na tom, čo môžeme zmeniť, aby sme sa cítili lepšie psychicky aj fyzicky. Neopúšťajte sa spôsobom – to sa nedá, na to nemám čas. 

Každý deň upracete kuchynskú linku, venujete toľko času aj „uprataniu“ seba?  Stanovte si každý deň istý čas, ktorý budete venovať len sebe. Polhodinku denne si pre seba viete vyhradiť, však? Zaveďte si rituály, ktorým sa budete počas svojej polhodiny venovať - maska na tvár, relax vo vani, meditácia, cvičenie, prechádzka... A snažte sa tieto rituály dodržiavať, stanú sa súčasťou vašej rutiny.  

Aj deti si zaslúžia wellness
Prečítajte si tiež:

Aj deti si zaslúžia wellness

Malé kroky každý deň

Kým sa stanete svojim fanúšikom, nie kritikom, možno to chvíľu potrvá. Ale každý deň môžete urobiť pre seba malé dobré veci, aby ste sa cítili lepšie. Myslite na seba.

Toto sa vám z dm drogerie markt môže zísť 

 cítim sa dobre vo svojom tele

 • Mivolis kúra na pleť, 500 ml
  Obsahuje cennú kombináciu kolagénových peptidov VERISOL®, kyselinu hyalurónovú, vitamín E, C, niacín, kyselinu pantoténovú, biotín a stopový prvok zinok. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky. Spolu s vitamínom E chráni bunky pred oxidačným stresom. Niacín, biotín a zinok prispievajú k správnej funkcii pokožky. Roztok chutí skvele vďaka príchuti jazmín a granátové jablko.
 • Ivorell šumivé tablety, 30 ks
  Chutné osvieženie s príchuťou citróna a medovky predstavuje výživový doplnok s vitamínom B1, B6 a kyselinou pantoténovou. Vitamíny B1 a B6 prispievajú k správnej funkcii nervového systému. Šumivé tablety sa vo vode rýchlo rozpúšťajú a ponúkajú jedinečný a lahodný pôžitok z pitia.
 • Balea telové mlieko, 200 ml
  Telové mlieko dodáva normálnemu a suchšiemu typu pokožky hĺbkové ošetrenie. Vyhladzuje ju a hydratuje. Špecifická ošetrujúca kombinácia 2 v 1 sa rýchlo vstrebáva a zároveň ošetruje. Jemné zloženie z kyseliny hyalurónovej a vody z opuncie zanecháva na pokožke zamatovo jemný pocit. Vhodné na každodenné použitie. 
 • Balea maska na nohy, 15 ml
  Maska s olejom babassu a makadamiovým olejom poskytuje okamžité ošetrenie. Regeneračný makadamiový olej intenzívne ošetruje nohy,  pričom vzácne oleje z babassu im dodajú jemnosť. Výťažok z amarantových semienok hydratuje a chráni pokožku pred vysušením, glycerín podporuje elasticitu pokožky. Ideálne aj na použitie počas noci. 
 • babylove nerezová fľaša, 1 ks
  Je vyrobená zo starostlivo testovaných materiálov, z vysokokvalitnej nerezovej ocele s trendy detským dizajnom. Je vhodná pre nesýtené, vlažné alebo studené nápoje, ktoré udrží dlho čerstvé. Vďaka praktickému skrutkovaciemu uzáveru sa môže vziať kamkoľvek so sebou. 
 • babylove šťava multivitamín, 500 ml
  100 % bio šťava multivitamín má vďaka starostlivo vybraným ingredienciám v bio kvalite naozaj lahodnú chuť. Je bez pridaného cukru, bez obsahu konzervačných a farbiacich látok a aróm. Obsahuje zmes vybraného bio ovocia s vitamínom C a vitamínmi B. Ovocná zmes štiav je vhodná na uhasenie smädu detí aj dospelých.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: