Blogujte na MAMA a ja!

27.5.2008 v kategórii Mama, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Máte myšlienky, skúsenosti, či názory, o ktoré sa chcete podeliť? Potrebujete priestor na ich uverejnenie? Využite možnosť blogovať na Vašej obľúbenej stránke www.mamaaja.sk.

Máte myšlienky, skúsenosti, či názory, o ktoré sa chcete podeliť? Potrebujete priestor na ich uverejnenie? Využite možnosť blogovať na Vašej obľúbenej stránke www.mamaaja.sk.

Aby ste mohli blogovať na stránkach MAMA a ja, musíte byť zaregistrovaný, t.j. mať svoje konto (meno/heslo) na našich stránkach a musíte si vytvoriť svoj vlastný blog. Ako na to? Je to veľmi jednoduché. Pozrite si Blog-pomoc.

 

PRAVIDLÁ PRE BLOGEROV

  • Na svojom blogu máte právo slobodne vyjadriť svoje myšlienky, názory či postrehy, ale nesmiete pri tom porušovať občianske práva iných – znižovať dobré meno iných ľudí alebo organizácií, propagovať násilie, vojny, agresivitu, rasovú, občiansku, náboženskú či inú neznášanlivosť, používať nevhodné výrazy či vulgarizmy.
  • Za nevhodné sú považované aj blogy porušujúce dobré mravy, obsahujúce nevhodné grafické prvky a znaky, príliš krátke alebo nezmyselné texty, texty obsahujúce otvorenú alebo skrytú komerčnú reklamu.  
  • Články zo svojho blogu nesmiete uverejniť na inom portáli alebo v inom printovom médiu.
  • Bloger nesmie na svojom blogu použiť cudzie materiály a texty. Môže tak urobiť iba s vysloveným súhlasom majiteľa autorských práv (autor, vydavateľ) a v každom prípade musí uvádzať zdroj a autora.
  • Články uverejnené na blogoch MAMA a ja vyjadrujú názory autorov a nemusia sa stotožňovať so stanoviskom redakcie. Redakcia nezodpovedá za obsah článkov, v prípade porušenia pravidiel blogovania si redakcia vyhradzuje právo daný článok zmazať.
  • Publikovaním článkov na portáli www.mamaaja.sk dáva bloger súhlas so zverejnením svojich textov v printovej verzii MAMA a ja.

 

Príjemnú zábavu pri blogovaní na MAMA a ja!