BEBA - pre správny vývoj vášho bábätka!

PR článok | 15. May 2009

Dojčenská výživa BEBA 3 Junior deťom chutí a mamičky majú istotu, že zvolili kvalitnú stravu, ktorá ich bábätkám zaistí všetko potrebné.

A je to tu! Preč sú časy, keď vaše bábätko v pokoji ležalo a vy ste nemuseli s ostriežím zrakom sledovať nebezpečne nízko položené predmety a domýšľať si najkurióznejšie situácie, pri ktorých by mohol byť váš drobček vystavený nebezpečenstvu.

Dieťatko sa vám mení priamo pred očami nielen fyzicky, ale aj tým, čo nové každý deň dokáže. Sotva udržíte slzy dojatia, keď počujete jeho roztomilé pokusy o rozprávanie a pomaly sa mu darí vyslovovať tie najkrajšie slovká: ma-ma a ta-ta. Na otázku: „Kde je ocko?“ sa rozhliada po miestnosti a s nadšením ukazuje na svojho otecka.

I jeho pohybové schopnosti sa každým dňom vylepšujú. Rýchlosť, ktorou lezie, vás zakaždým prekvapí. Len čo sa na chvíľočku obzriete, už je zasa niekde inde, najlepšie pri niečom, o čo sa môže oprieť a postaviť. Z vás sa pomaly stáva „stíhačka“, ktorá neustále zachraňuje dieťa pred predmetmi  alebo predmety pred dieťaťom.

Možno mávate tak trochu pocit, že si z vás ten malý darebák robí bláznov, najmä vo chvíli, keď s hurónskym smiechom odhadzuje svoje hračky a vy mu ich znovu a znovu s trpiteľským úsmevom podávate. A navyše: čím ďalej, tým častejšie sa stretávate s prvými prejavmi tvrdohlavosti vášho potomka, keď sa pokúša získať si určitú nezávislosť.

To sa prejavuje najčastejšie snahou o samostatné papanie. Čo, samozrejme, najviac kvituje otecko, vy už o trochu menej, pretože už dopredu viete, aké to bude mať následky.

Už má desať mesiacov a z malého bábätka sa stáva už „skutočný“ malý človiečik, ktorý potrebuje po všetkých stránkach hodnotnú stravu, ktorá podporí ako jeho rýchly fyzický, tak aj náročný mentálny vývoj.

Dojčenské mlieko BEBA 3 Junior s Protect GrowTH je špeciálne vyvinutá dojčenská výživa určená pre deti od onoho náročného 10. mesiaca a svojím unikátnym zložením priaznivo pôsobí na ich rast a vývoj. BEBA 3 Junior je obohatená o polynenasýtené mastné kyseliny LC-PUFA, ktoré sa podieľajú na rozvoji zraku. Výrobok BEBA 3 Junior, ktorý je od ukončeného 10. mesiaca, obsahuje živé probiotické kultúry.

Tieto baktérie vyvolávajú v tráviacom trakte detí harmonické prostredie a vďaka tomu dochádza k zníženiu počtu hnačiek. Navyše, probiotiká preukázateľne pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť bábätka. Dojčenská výživa BEBA 3 Junior deťom chutí a mamičky majú istotu, že zvolili kvalitnú stravu, ktorá ich bábätkám zaistí všetko potrebné.

Ďalšie informácie môžete nájsť na www.dojcenskavyziva.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: