Ako oslavujú mamy koniec prázdnin? TAKTO vo veľkom štýle

Marika Koscelníková | 21. Aug 2019
Ako oslavujú mamy koniec prázdnin?  TAKTO vo veľkom štýle
foto: Wee Winks Photography

Nie je nikto - doslova nikto -, kto považuje prvý deň školy za vzrušujúcejší ako mama. Zlé jazky hovoria, že sú to malé Vianoce; deň, na ktorý čaká celé leto s očakávaním.

Nikto to nevie lepšie ako Bridget Brown, Shawna Genua, Jennifer Patterson a Robyn Kelly - štyri mamičkovské kamarátky z Floridy, ktoré nedávno zavesili na siete túto svoju radostnú Holliday OFF fotografiu. 

Mamy oslavujú koniec prádznin

Kamarátky majú neuveriteľných 18 detí (čože?), ktoré sú vo veku od 3 do 33 rokov.

Bridget má osem, Jennifer má šesť, Shawna má tri a Robyn má jednu. Takže môžeme naozaj s určitosťou povedať, že mali rušné (a únavné) leto, najmä preto, že sú všetky aj pracujúcimi mamami. Nie je preto žiadnym prekvapením, že odpočítavali dni do začiatku školy.

„Rovnako ako radi trávime leto s deťmi doma, chodíme na výlety, na pláž, do parkov a pod. Rovnako sme už unavené a potrebujeme mať čas len pre seba“ hovorí Shawna.

„Začiatok školského roka nie je len časom, keď si doma vyložíte nohy stôl, to je jasné,“ poznamenáva. "Je to o rozvozoch, plánovaní, návratu do rutiny a ešte oveľa viac." Aj keď pripúšťa, že je to únavné, vie si nájsť v režime školského roka  trochu voľného času medzi prácou a deťmi. Čo sa počas prázdnin nedá. 

Tieto mamy majú veľa sympatizantov

Tak si s babami sadli a vyjadrili svoju radosť z toho, že decká pôjdu do škôlok, škôl a mamy sa vrátia do bežného pracovného režimu. 

skola vola

Ich fotografie zdieľali rodičia po celom svete, lebo každý rodič vie, že humor a nadhľad je najlepší spôsob, ako sa vyrovnať so stresom. 

„Každý rok si s mojimi susedmi dáme pohár vína na oslavu prvého školského dňa!“ napísala pod fotku istá  mama.

„S manželom si normálne berieme deň voľna a ideme na raňajky na oslavu prvého dňa v škole,“ napísala ďalšia. „Stal sa rýchlo jedným z našich najobľúbenejších sviatkov.“

„Toto sú obrázky "Back to school", ktoré sú pre mňa TOP!“

Nech to už máte akokoľvek, sympatizujete s týmito mamami, alebo práve naopak, posledné dni prázdnin si užite.  Veď viete, ako to s nami, mamami, chodí.
Už v decembri budeme hundrať, kedy budú prázdniny...

Zdroj: thestir.cafemom.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: