Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nám nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020

Redakcia | 15. Sep 2020
Mama roka 2020

Odvaha, nádej i strach, veľa strachu, možno osud, veľká sila, neskutočné emócie, obetavá láska, šťastie i nešťastie, nikdy sa nekončiaca starostlivosť.

Taký je skutočný život mamy.

Toľko a ešte viac odtieňov má život. Každý z nás rodičov píše ten svoj. Niektoré príbehy sú však natoľko výnimočné, že stoja za to, aby sa nimi inšpirovali, potešili či povzbudili aj iní ľudia. 

A o tom je MAMA ROKA 2020, právom označovaný za najkrajší projekt tohto roka.

MAMA a OCKO ROKA 2020

Tri mesiace ste nám posielali príbehy ľudí, ktorí vám nie sú ľahostajní. Ďakujeme za ne. Prišlo ich veľké množstvo. Celé leto sme ich čítali a zodpovedne vyberali. A hoci bolo ťažké vybrať do semifinále TOP 12 príbehov z každej kategórie, veríme, že sa nám to podarilo a všetky vám ich prinášame na www.mamaroka.sk

Zažite ich s nami a podporte ich. Hlasujte za najlepší, najinšpiratívnejší, najsilnejší príbeh mamy a ocka. V priebehu mesiaca od 15. septembra do 25. októbra 2020 ich budete môcť svojím hlasom povzbudiť. Mnohých z nich poznáte, sú to možno vaši susedia, kamaráti či rodina.

Kategórie:

MAMA bojovníčka

– silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.

MAMA podnikateľka

 – žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.

MAMA influencerka

 – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce.

Ocko roka

 – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolnosti. 

Výhercov z každej kategórie čakajú nielen krásne ceny od našich partnerov, ale aj uznanie od nás všetkých.

Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nám nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020.