Zbavte sa stresu, získajte hormonálnu rovnováhu a majte pokojnejší spánok!

Redakcia | 20. Feb 2020
Zbavte sa stresu, získajte hormonálnu rovnováhu a majte pokojnejší spánok!

Mamičky na materskej dovolenke sú veľmi často vystresované, v napätí, v strachu a v nervozite. Je to spôsobené novými povinnosťami, zmeneným režimom dňa a často i snahou o dokonalosť v starostlivosti o svoje bábätko. Tento stav sa ľahko prenáša i na dieťatko a zvyšných členov rodiny, preto je potrebné vedieť ako s ním pracovať a hlavne vedieť sa ho zbaviť.

Okrem zdravého stravovania (nespracované potraviny v čo najvyššej kvalite) dbajte na pohyb na čerstvom vzduchu, ideálne sú prechádzky, keď svieti slnko. Využívajte silu prírody i v podobe byliniek, korenín a čajov. Príroda im nadelila obrovskú silu. Možno vhodný suplement vo výžive predstavuje chýbajúci kúsok skladačky k dobrému fyzickému i psychickému zdraviu.

Počuli ste už o Ashwagandhde?

U nás je najviac známa medzi jogínmi. Pochádza z ajurvédy a nazýva sa i všemohúca bylina. Jej koreň obsahuje vzácne látky – withanolidy, ktoré upokojujú organizmus, dodávajú mu silu, pomôžu vám s relaxáciou a spánkom, prispievajú k hormonálnej rovnováhe a k zdravému sexuálnemu životu pri ktorom mimochodom zabudnete na okolitý svet a starosti.

Náš partner, spoločnosť AVITA, má v ponuke produkt portfólia túto vzácnu bylinu v najvyššej dostupnej kvalite pestovania a spracovania.

Ďalej odporúčame dopriať si horúcu vaňu a masáž (i keď vás nič nebolí). Možno to znie už ako klišé, ale naozaj je najdôležitejšie milovať najskôr samú seba, uspokojiť svoje potreby a až potom sa môžete starať o potreby rodiny. Keď cítite, že máte všetkého dosť, zavolajte kamarátke a choďte spolu na kávičku. Áno, je úplne v poriadku, keď dieťatko postráži otecko alebo babička. 

www.avita.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: