www.mamaaja.sk v novom šate

www.mamaaja.sk v novom šate
15.3.2016 v kategórii Infošky, autor Twiggy, foto: istockphoto.com

Obľúbená www.mamaaja.sk je odteraz v novom šate!

Milí naši všetci,

ktorí klikáte, prispievate, čítate, zdieľate, inzerujete, píšete, navštevujete, hľadáte radu či radíte... – skrátka, všetci priatelia nášho portálu!

Nejakú dobu sme venovali čas a energiu niečomu, čo vás určite prekvapí a poteší. Náš portál sme „prezliekli“ do nového, sviežeho šatu, ktorý, veríme, že sa vám bude páčiť! Časy sa menia, a tak sme sa rozhodli aj našej stránke dať sviežosť, novosť a časom aj funkcie, ktoré určite oceníte.

Čakajú vás súťaže, blogy, veselé i vážne príbehy, overené informácie, skvelé poradne odborníkov a tím ľudí, ktorí svoju prácu robia srdcom a je pre nich poslaním.

Akékoľvek námety, nápady máte, určite sa nám ozvite! www.mamaaja.sk je pre vás a my chceme, aby bola takou, akú ju chcete mať. Aby ste sa sem vždy radi vrátili. Aby sme vytvorili komunitu ľudí, ktorých spája jedno: láska k rodine, deťom.

Na záver vás chceme poprosiť: buďte trpezliví a tolerantní, keďže sme sa v tomto šate práve „narodili“, môže sa stať, že nie úplne všetko bude fungovať tak, ako má. Ubezpečujeme vás však, že na tom, aby to „šlapalo“, intenzívne pracujeme!

Vaše námety, tipy, príspevky posielajte na twiggy@mamaaja.sk. Otázky k technickým záležitostiam, problémy s prihlásením posielajte na admin@mamaaja.sk.

Za všetkých u nás v redakcii sa na vás teší

 

Twiggy & Martin