Výzva: Zapojte sa do testovania nového prípravku pre deti s nádchou

Redakcia | 14. marec 2023
Otestujte prípravok na liečbu nádchy

Testovanie je určené pre deti s nádchou vo veku 2 až 12 rokov. Máme 300 produktov na testovanie, ktoré vám ju pomôžu zvládnuť, prihláste sa!

Nosové spreje Healsea® 

Nové 100% prírodné nosové spreje Healsea® obsahujú ako jediné unikátne morské postbiotikum, ktoré znižuje priľnutie vírusov a baktérií na sliznicu nosa a znižuje tvorbu biofilmu respiračných patogénov. 

Prírodný nosový sprej Healsea® BABYKIDS vhodný od 2 rokov obsahuje unikátne morské postbiotikum Symbiofilm® a izotonický soľný roztok. Je ideálnym riešením pre deti s prechladnutím alebo nádchou, čistí a zvlhčuje nosovú dutinu a odstraňuje infekčné látky a alergény.  Je 100% prírodný, bez konzervantov a aditív.

Dávkovanie:

Healsea® BABYKIDS sa podáva deťom za pomoci dospelej osoby. Jeden alebo dva vstreky dvakrát denne do každej nosovej dierky po dobu 10 dní alebo podľa odporúčania lekára alebo lekárnika.

Nosový sprej Healsea® BABYKIDS je zdravotnícka pomôcka. Starostlivo si prečítajte návod a informácie k bezpečnému používaniu výrobku.

Otestujte nový nosový sprej pre deti s nádchou

Prihláste sa na testovanie, ak má vaše dieťa nádchu. Testovanie prebehne v 300 rodinách, účinky nosového spreja  Healsea® BABYKIDS budeme vyhodnocovať na základe vašich reálnych skúseností! Tak poďte to skúsiť s nami!

Chcete testovať Healsea® BABYKIDS?

PRIHLÁSTE SA TU

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: