Vo Wellness Hoteli Patince**** si užijú dovolenku malí aj veľkí

PR | 23. Oct 2019
Vo Wellness Hoteli Patince**** si užijú dovolenku malí aj veľkí
foto: Wellness Hotel Patince****

Pretože...

Myslíme na pohodlie hostí

Hostia si vedia vybrať ubytovanie z priestranných štandardných izieb aj z nadštandardných izieb:  Superior, Deluxe, Family alebo z luxusných dvoj- štvor- alebo šesťlôžkových apartmánov. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom a trezorom. Väčšina izieb má balkón. 

Hotel sa zameriava na rodiny s deťmi. Pre najmenších je k dispozícii vynovený detský kútik. Na väčšie deti čaká detský športový kútik. Celý hotel je bezbarierový, aby sa všade dostali mamičky s detskými kočíkmi. K dispozícii je mamičkovská izba, kde si rodičia vedia v pohodlnom prostredí okúpať, prebaliť a nakŕmiť dieťatko. Na požiadanie hotel zapožičiava aj nočníky, schodíky, detské župany, detské príbory a podobne. 

Myslíme na chuťové poháriky hostí

V hotelovej reštaurácii hostí čakajú vynikajúce kulinárske špeciality, ktoré sú pripravované hlavne z domácich, regionálnych  surovín. Naši kuchári pravidelne pripravujú aj diétne, bezlepkové, vegetariánske jedlá.  Hosťom so špeciálnymi stravovacími potrebami naši kuchári na požiadanie pripravujú stravu špeciálne podľa ich potrieb. Ponuku jedál skvelo dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín.

patince

Myslíme na aktívny oddych hostí

Hotel ponúka aj široké spektrum aktivít na oživenie dovolenky. Najviac obľúbenou je celoročne otvorený bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Hostia môžu užiť účinky vody vo veľkom relaxačnom bazéne, v kľudovom bazéne, vo vírivke alebo v detskom vnútornom bazéne. Voda v nich blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.

Hostia si vedia oddýchnuť aj v 4 saunách a úplne zrelaxovať a uvoľniť sa pod rukami skúsených klasických masérov ale pravých thajských masériek. O skrášlenie teľa sa s radosťou postarajú naše skúsené kozmetičky a pedikérky.

patince

Hotel ponúka veľké možnosti aj pre športových nadšencov. Hotel disponuje tenisovým kurtom s umelou trávou, minigolfom, beach volejbalovým ihriskom. Tak isto si môžu hostia preveriť svoje športové schopnosti pri stolnom tenise, petanque, bowlingu, biliarde či šípkach. Hotel sa nachádza blízko cyklistickej trati, ktorá patrí medzi najmenej náročné trate. Tak je ideálna pre cykloturistiku s deťmi ale aj na korčulovanie.

Počas víkendov hostí čakajú špeciálne animačné a športové aktivity pre deti aj dospelých.

Myslíme na hostí a veríme, že sa k nám znova vrátia. Wellness Hotel Patince**** 

patince

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: