VIDEO tehotnej MEGAN: Toto je skvelé načasovanie!

Marika Koscelníková | 7. Feb 2019
VIDEO tehotnej MEGAN: Toto je skvelé načasovanie!
foto: Instagram, Video zdroj: Youtube

Tomu sa hovorí byť v správny čas na správnom mieste. TOTO už hádam umlčí neprajníkov a hejterov, ktorý spochybňujú tehotenstvo manželky princa Harryho.

Megan Markle to nemá ľahké. Od jej svadby s princom Harrym a vstupom do kráľovskej rodiny, je terčom mnohých nepríjemných atakov. Spolu s Harrym sú na stránkach bulvárnych novín takmer na dennom poriadku. 

Megan sa možno vymyká klasickej predstave o manželke člena kráľovskej rodiny, ktorú prezentuje Kate, ale práve preto stojíme na jej strane. Najmä teraz, keď je v očakávaní prvého potomka. 

Pred pár dňami vypustili hejteri šialenú správu, ktorá mala spochybniť Meganine tehotenstvo. Neuveriteľné, čo všetko musí táto žena obhajovať. Ešteže má po boku muža, ktorý za ňou stojí. Ďalší najdôležitejší človek na jej strane, je jej dieťa!

Takto kope bábätko tehotnej Megan

Pozrite si úžasný okamih, ktorý zachytili kamery a fotoaparáty a ktorý potešil všetkých fanúšikov tohto kráľovského páru. Megan sa často chytá za bruško, akoby svoje dieťatko mala potrebu na verejnosti vždy chrániť. Bábätko ju takto "pozdravilo" kopnutím. Všetky to poznáme, občas bývajú tieto kopance aj nepríjemné, ale zato aké dojímavé....

Zdroj: Instagram harry_meghan_updates

Pozrite si, ako bábätko Megan a Harryho pozdravilo svet:

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: