Usmej sa a ukáž zuby

DR. Martin | 26. december 2020
Dr. Martin Neviditeľné strojčeky
foto: DR. Martin

Úsmev je jedná z prvých vecí, ktoré si na ľuďoch všímame. Ak vás trápia krivé zuby, prezradíme vám, čo je ich výhodou. A to, že ich postavenie sa dá napraviť v každom veku. Na krásny úsmev nie je nikdy neskoro.

Zubný strojček nerieši len estetické chybičky, ale je možnosťou, ako riešiť správne usporiadanie zubov, ktoré súvisí s jedením či rozprávaním. Či už vás teda trápi estetika vášho úsmevu, alebo funkčnosť chrupu, jednoznačnou odpoveďou na oba problémy je strojček na zuby.

Neviditeľné zubné strojčeky

Aj napriek tomu, že strojček na zuby vie riešiť problém krivých zubov, býva často strašiakom pre pacientov. Neraz si predstavujeme, že strojček ešte viac upozorní na náš nedokonalý chrup. V súčasnosti však existuje niekoľko stomatologických kliník, ktoré sa špecializujú aj na neviditeľné zubné strojčeky, ktoré vedia rozohnať obavy z prílišnej nápadnosti.

Kompletná starostlivosť zubnej kliniky Dr. Martina je zárukou úspechu aj pri riešení tohto stomatologického problému, a tak sme sa obrátili na ich odborníkov.

Priesvitný strojček Invisalign je najefektívnejšia alternatíva fixného strojčeka. Disponuje najpokročilejším systémom priehľadných vyrovnávačov na svete. A to vám umožní absolvovať liečbu bez toho, aby si ju niekto všimol. Invisalign je vhodný na liečbu miernych až komplexných problémov s vyrovnávaním zubov. Ak ste sa s takýmto typom strojčeka ešte nestretli, viac informácií nájdete na TU: 

Ak však neviditeľný strojček nie je vhodný na liečbu vašich anomálií, pomôže vám klasický zubný strojček. Medzi problémy patria veľké medzery medzi jednotlivými zubami alebo, naopak, stiesnené zuby a mnoho iných komplikácií.

Ako vo všetkom, aj tu platí zásada, že čím skôr začnete riešiť problém, tým lepšie. Keďže zuby sa hýbu celý život, strojčeky na zuby u dospelých pacientov majú rovnaký význam ako u detí. Šťastie sa prejavuje úsmevom a najšťastnejší úsmev je ten, s ktorým je spokojný aj jeho majiteľ. Pre všetky potrebné informácie a možnosť objednania sa online na zubnej klinike Dr. Martina, kliknite na www.doktormartin.sk.

Zubná klinika Dr. Martin zároveň ponúka zľavu 20 % až do výšky 1 000 eur na liečbu zubným strojčekom, ktorú si môžete uplatniť cez zľavový kód MAMAAJA1000. Akcia platí do konca januára 2021.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: