Testovali ste hydratačnú líniu na vlasy od FARMASI

Redakcia | 19. máj 2022
Testovali ste hydratačnú líniu na vlasy od FARMASI

Členkám KLUBU MAMA a ja opäť poputovali balíčky na testovanie. Aj vy máte možnosť prihlásiť sa, sledujte novinky v KLUBE každý mesiac.

Testovací balíček od FARMASI obsahoval:

  • Intenzívnu hydratačnú masku na vlasy
    Poskytuje hydratáciu a ľahké rozčesávanie vlasov po ich umytí. Aplikujte na mokré končeky s dĺžku vlasov po umytí. Maska vlasy hydratuje, zvyšuje ich lesk, pružnosť a ľahšie sa upravujú. 
  • DR. C. Tuna Hydratačný šampón na vlasy
    Denný hydratačný šampón obohatený o komplex kyseliny hyalurónovej, semená rambutanu a olej z baobabu, jemne čistí, hydratuje a dodáva lesk suchým, lámavým vlasom. Vďaka unikátnej zmesi vybraných rastlinných olejov vo svojom zložení tento šampón pomáha chrániť farbu a textúru vlasov pred poškodením UV žiarením. 
  • DR. C. Tuna Hydratačný kondicionér na vlasy
    Hydratačný kondicionér s komplexom výživných látok vlasy hydratuje a umožní ich ľahšie rozčesávanie. Podporuje ochranu ochranu vlasov a zvyšuje ich vitalitu. Aplikujte na vlhké vlasy a končeky, nechajte pôsobiť 3-5 minút a potom vlasy opláchnite.  

Hydratačná línia na vlasy FARMASI členky KLUBU MAMA a ja príjemne prekvapila

Až 60% mám priznalo, že ich vlasy sú suché a bez lesku. U 30% z nich za to môže častejšie farbenie vlasov a namáhanie vlasu sušením či žehlením. 

Respondentky boli na 100% spokojné s príjemnou vôňou produktov a u väčšiny z nich nastali zmeny v celkovom vzhľade vlasu už po pár použitiach. Lesklejšie a ľahšie vlásky zaznamenalo viac ako 70%  opýtaných. Väčšina respondentiek uviedla, že okrem šampónu patrí k pravidelnej starostlivosti o vlasy aj použitie kondicionéra alebo masky na vlasy. Najmä suché a poškodené vlasy potrebujú vyživiť a obnoviť aj pomocou špeciálnej starostlivosti. Tieto hydratačné produkty pomohli vlas vzpružiť a dať mu sviežejší vzhľad.  
Produkty na vlasy z hydratačnej línie FARMASI naše mamy hodnotili veľmi pozitívne, očarila ich najmä vôňa. Ďakujeme, že ste sa zúčastnili testovania. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: