Tanečnica Mirka Kosorinová: „Prvé kroky robíme s Humanou.“

Tanečnica Mirka Kosorinová: „Prvé kroky robíme s Humanou.“
6.6.2016 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Bývalá profesionálna tanečnica a majiteľka tanečnej školy Mirka Kosorinová sa v septembri minulého roka stala mamičkou synčeka Miška. Mirka ako tanečnica miluje pohyb a zdravý životný štýl. Aj práve preto sa stala tvárou značky dojčenskej výživy Humana, ktorá prostredníctvom spoľahlivých prírodných produktov podporuje zdravý vývin malých detí.

Prvé kroky s Humanou

Práve podpora zdravého životného štýlu výrazne spája tanečnicu Mirku Kosorinovú so spomínanou značkou. A tak sa spolu pustili do projektu a vytvorili sériu videí zameraných na cvičenia s detičkami pre mamičky a ockov, ktoré pozitívne vplývajú na rozvoj ich vzájomných vzťahov a zmierňujú každodenný stres.

Pozrite si jedno z videí, v ktorom Mirka cvičí s Miškom jednoduché cviky na posilnenie chrbátika, svalov krku či rozvoj motorických schopností  a jemu sa to očividne veľmi páči:


   
Viac videí s malým Miškom, ale aj so skupinkou detičiek a mamičiek, nájdete na www.humanapredeti.sk.

Ako byť fit mamina

Mirka v spolupráci s Humanou pripravila v rámci projektu aj inštruktážne video pre ženy po pôrode, ktoré sa chcú opäť dostať do formy a byť fit maminou. V krátkom 7-minútovom videu si mamičky môžu s Mirkou zacvičiť niekoľko vybraných jednoduchých cvikov na posilnenie bruška, chrbta či sedacích svalov.

Cvik na zahriatie – rolovanie chrbtice

Cviky s loptičkou na štíhle boky a posilnenie bruška


„Tieto cviky si môžete zacvičiť v pohodlí domova alebo vonku počas toho, keď bábätko spí, prípadne keď sa hrá. Myslím si, že ho do budúcna môžete motivovať k zdravým návykom,“ uviedla Mirka Kosorinová.

 


Kompletné inštruktážne video s cvikmi pre mamičky nájdete na www.humanapredeti.sk.

Čo sa skrýva za zdravým vývojom malých detí?

Tak ako pohyb pomáha rozvoju detičiek, aj  vhodná dojčenská výživa stojí za ich dobrým štartom do života. Humana má bohaté, už viac ako 60-ročné skúsenosti vo vývoji a výskume a predstavuje certifikovanú nemeckú kvalitu. Aj to je jedným z dôvodov, prečo Mirka Kosorinová dôveruje danej značke.

„Pre mňa je dôležitá kvalita a ak je navyše v súlade s prírodou, tak je to len veľké plus. Práve rodinné farmy v nemeckom regióne Herford sa nachádzajú maximálne do 50 km od výrobne. Mliečko sa tak čo najrýchlejšie dostane do výroby a spracúva sa ešte čerstvé. Nepridávajú sa doň žiadne konzervanty, farbivá ani cukor. Takže viem, že ide naozaj o kvalitu a prírodný produkt,“ uviedla Mirka Kosorinová ako ďalší z dôvodov, prečo sa rozhodla pre Humanu.

 

 

  • TIP: v rámci kampane Prvé kroky s Humanou máte teraz možnosť objednať si mliečka so zľavou 3 € cez formulár na www.humanapredeti.sk alebo cez mobilnú aplikáciu. Na využitie zľavy je potrebné zadať kód v znení MIRKA.

Vedeli ste o Humane?

1.    Kravičky, ktoré chovajú farmári tradičným spôsobom, sú kŕmené len geneticky nemodifikovanou potravou.
2.    Mliečko prechádza po spracovaní až 600 kontrolami a na jeho výrobu sa používajú len prémiové suroviny.
3.    Značka má vo výrobni svoju vlastnú degustátorku, ktorá hodnotí chuťové vlastnosti. Každý deň vloží do úst približne až 2 litre mlieka.