SÚŤAŽ!!! Vyhrajte pomocníka na upchatý noštek

SÚŤAŽ!!! Vyhrajte pomocníka na upchatý noštek
28.10.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Stérimar baby Na upchatý nos je prvý a jediný o meď obohatený, hypertonický, 100% prírodný roztok morskej vody na slovenskom trhu.

Prečo hypertonický roztok a prečo práve meď?

Hypertonický roztok znamená, že koncentrácia  solí je vyššia ako v bunkách ľudského tela. V prípade, že je nosová sliznica pri nádche  opuchnutá a zadržiava viac  vody ako obyčajne,  je práve použitie hypertonického roztoku morskej vody spôsob ako opuch prirodzene uvoľniť.

Funguje  na princípe osmózy, čím sa vyrovná  koncentrácia solí na obidvoch stranách. Stérimar baby Na upchatý  nos obsahuje morskú  vodu, ktorá je mimoriadne bohatým zdrojom minerálov a stopových prvkov.
Tie pozitívne pôsobia na sliznicu nosa a pomáhajú plniť jej fyziologické funkcie. Stérimar baby Na upchatý nos je naviac  obohatený o meď, ktorá  ničí baktérie , pôsobí protizápalovo a napomáha v liečbe infekcií horných dýchacích ciest.

Pre koho je Stérimar baby Na upchatý nos určený?

  • Pre deti už od 3 mesiacov (pre deti od 3 rokov je k dispozícii Stérimar Na upchatý nos).

Stérimar baby Na upchatý nos je zdravotnícka pomôcka. Je to 100% prírodný roztok morskej vody bez konzervačných látok. Môžete ho kúpiť v lekárni.  Balenie má obsah 50 ml, približne 150 dávok.

Odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte!

5 z Vás získa Sterimar baby na upchatý nos.

Prihláste sa súťaže TU: