Štyri dôvody, prečo sa poistiť v Dôvere

Štyri dôvody, prečo sa poistiť v Dôvere
6.9.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Zdravotná poisťovňa Dôvera priniesla niekoľko noviniek. Niektoré z nich sú celkom unikátne.

Príspevok na zubné výkony

Starostlivosť o zuby nie je lacná vec. Návšteva stomatológa môže vyjsť draho a vedia to aj v Dôvere. Práve preto ponúka spolu až 100 eur ako príspevok na najčastejšie zubné výkony a dentálnu hygienu. Základnou podmienkou je absolvovanie preventívnej prehliadky ešte v tomto roku a poistenie v Dôvere viac ako rok. Ak budete v Dôvere kratšie, nevadí, stále môžete získať príspevok do výšky 50 eur (viac info).

Služba DôveraLinka24

Prekvapil vás alebo vaše dieťa uprostred noci či cez víkend zdravotný problém? Nevedeli ste, či bežať na pohotovosť alebo ako si poradiť sama? Presne v týchto situáciách pomôže telefonická konzultácia s lekárom. Služba DôveraLinka24 je k dispozícii non-stop a konzultácia je bezplatná všetkých poistencov Dôvery.

Tohtoročnou novinkou je aj dodatočná zľava na všetky ponuky na vybraných zľavových portáloch

Poistenci Dôvery tak môžu ušetriť ešte viac alebo ušetrené peniaze využiť inak. Dodatočná päťpercentná zľava platí na všetky ponuky na zľavových portáloch ZľavaDňa, SlevaDne a Boomer (viac info).

Babybox: Taška plná užitočných vecí

Takmer každá mamička, ktoré svoje novorodeniatko poistila v Dôvere, ho už pozná. Jeden z najobľúbenejších benefitov sa volá BabyBox. Taška plná užitočných vecí v hodnote 50 eur pre každého nového poistenca vo veku do jedného roka.
 
Ak chcete tieto výhody využívať čo najskôr, poponáhľajte sa. Ak chcete byť poistencom Dôvery už 1 januára, v septembri je posledná šanca podať prihlášku. Je to ľahšie, ako by mohlo zdať. Vďaka vylepšenej elektronickej prihláške vám to nebude trvať dlhšie ako tri minúty – KLIKNITE SEM.