Spomienková knižka pre deti, v ktorej nič nechýba

PR | 11. január 2021
Spomienková knižka pre deti, v ktorej nič nechýba
foto: https: www.peneloppe.sk/z-lasky-sa-zrodilo

Uchovajte si tie najcennejšie spomienky od prvého kopanca do bruška, až po jedinečné míľniky do 10. roku dieťaťa. Z lásky sa zrodilo, to je 146 kreatívnych strán, ktorých autormi sú samotní rodičia.

Koľko lásky sa do knižky Z lásky sa zrodilo zmestí?

Knižka Z lásky sa zrodilo je najkreatívnejšou a najrozsiahlejšou knižkou svojho druhu, ktorá je plná emócií a zážitkov všetkých druhov. Poďme si spoločne priblížiť, čo všetko spomienková knižka obsahuje:

  • Silné emócie a vyznania lásky

Silné emócie sú jednou z najdôležitejších súčastí tejto knihy. Niekedy je ťažké opísať všetku tu lásku, ktorú pociťujeme pri prvých pohyboch v brušku, či v momente, keď prvýkrát držíme v náručí svoje dieťatko. Ak sa nám však podarí tieto momenty zaznamenať, budú mať veľkú sentimentálnu hodnotu nielen pre nás, rodičov, aj pre samotné dieťa. Naviac každé dieťa potrebuje vedieť, že je na tomto svete chcené a milované, preto kniha obsahuje aj priestor na vyznania od rodičov a odkazy od rodiny vrátane priblíženia jeho jedinečného príbehu života.

  • Fotografie ako plynie čas

Na tehotenstve a bábätku je najúžasnejšie to, že každý mesiac príde niečo nové a zmena je často značne viditeľná. Preto je v knihe „Z lásky sa zrodilo...“ priestor na fotografie mesiac po mesiaci, aby ste videli, ako vám rástlo bruško v tehotenstve a ako rýchlo vyrástlo vaše bábätko v priebehu prvého roka. Vďaka tomu, že kniha je písaná až do 10. roku života dieťaťa, ponúka ešte množstvo strán, na ktorých budete vidieť ako vaše dieťa rastie do krásy.

  • Kreatívne fotografie a fotografie s rodinou

Kniha vás častokrát navedie na kreatívne fotografie, ktoré by vás možno ani nenapadlo odfotiť, ale keď ich uvidíte nalepené v knižke, neoľutujete, že ste sa do nich pustili. Rovnako je v knižke priestor aj na fotky z tehotenského, či rodinného fotenia, ktoré sú stále viac a viac populárne a ako jedna z mála kníh obsahuje aj priestor na prvých priateľov, či rodinu od bratrancov až po prastarých rodičov. Práve oni sa postarajú o to, aby bola knižka dynamická a nepôsobila monotónne.

  • Míľniky a detský svet

V priebehu 10. rokov zažije vaše dieťa obrovské množstvo míľnikov. Prvý úsmev, prvé otočenie na bruško, prvé príkrmy, prvé krôčiky, nástup do škôlky, prvé pády z bicykla a nemotorné pokusy o plávanie, až po nástup do školy, prvé písmená a prvý vypadnutý mliečny zub. Nezabúda sa ani na zachytenie krásneho detského sveta ako sú návštevy zoo, fúkanie mydlových bublín a lízanie obľúbenej zmrzliny. To všetko a ešte oveľa viac zachytáva táto kniha spomienok.

  • Vtipné príhody

Okrem dokonalých fotiek kniha ponúka aj necenzurované stránky, ktoré patria k materstvu a detstvu. Ako napríklad, keď vás dieťatko „pokrstilo“ pri prebaľovaní, keď bábätko strážil ocko a nezvládol to alebo keď vaše dieťa niečo vyviedlo a vy ste sa vlastne ani nevedeli hnevať, pretože vám to v hĺbke duše prišlo rozkošné. Čo sa naozaj oplatí, je zapísať si aj prvú hatlaninu svojho dieťaťa do prekladového slovníka a zápisníka vtipných výrokov. Niektorých slov a viet by bola v zabudnutí naozaj škoda.

  • Prvé úspechy aj neúspechy

Pochvala pre dieťa znamená veľmi veľa, čo bolo jedným z dôvodov prečo sa autorka knihy ROuMY rozhodla do knižky pridať aj momenty, kedy sú rodičia na dieťa hrdí, vrátane fotografií z prvého krúžku, či vystúpenia. Rovnako však nezabudla ani na prvé poznámky v žiackej knižke a prvú päťku, aj keď by boli všetci rodičia najradšej, keby táto strana zostala prázdna.

Táto unikátna spomienková kniha obsahuje až 146 strán jedinečného príbehu vášho dieťaťa od tehotenstva až po 10. rok života. Vďaka tejto knihe sa budete môcť kedykoľvek vrátiť v čase do najkrajšieho obdobia vášho života a života svojho dieťatka. Knižka je vhodná aj ako darček pre budúcu alebo čerstvú mamičku.

Pre viac informácii o knižke si pozrite promo video alebo oficiálnu stránku Spomienkovej knihy Z lásky sa zrodilo. 

Zľava pre členky Mama a ja klubu

Členkám klubu Mama a ja ponúkame -5 € zľavu na detskú spomienkovú knihu „Z lásky sa zrodilo...“ na našom e-shope. Zľavový kupón dostanú členky KLUBU MAMA a ja v newsletteri a na stránke KLUBU MAMA a ja v sekcii zľavy.

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: