Septembrový Vitalsport v Decathlone

Septembrový Vitalsport v Decathlone
6.9.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Príďte s deťmi objaviť nový šport. Počas víkendu v dňoch 8. až 9. septembra od 10:00 do 18:00 sa všetky predajne Decathlon na Slovensku zmenia na veľké športoviská.

Športové podujatie Vitalsport, ktoré sa stalo neoddeliteľnou súčasťou predajní Decathlon po celom svete, ponúka vám a vašim deťom jedinečnú možnosť vyskúšať si viacero športov na vlastnej koži.

Počas celého podujatia budete mať k dispozícií profesionálnych trénerov z rôznych športových klubov, ktorí vám všetko potrebné ukážu a vysvetlia.

Príďte do Decathlonu a zašportujte si

Navštívte v dňoch 8. a 9. septembra predajne Decathlon v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Trnave a Žiline a zažite vy a vaše deti nefalšovanú športovú radosť spolu s nami. Vychutnajte si krátky zostrih z minulého ročníka Vitalsportu.

Stačí prísť v sobotu alebo nedeľu medzi 10:00 a 18:00 na vašu najbližšiu predajňu Decathlon a začať objavovať nové športy. Pozrite si na internetových stránkach Vitalsportu presný rozpis športov pre vašu predajňu a vydajte sa spoločne s mladými športovcami na cestu plnú zážitkov.

Fotogaléria