Predplatiteľská akcia časopisov Včielka a Adamko

Redakcia | 1. september 2023
Predplatiteľská akcia časopisov Včielka a Adamko

Časopisy Včielka a Adamko sú kamaráti, ktorí deti učia a zabávajú už mnoho rokov. Pre najmenších je tu Včielka, ktorá učí škôlkarov držať ceruzku a sprevádza ich až po prvú triedu. Keď už zavolá škola, vezme ich za rúčku Adamko. Pre všetky kolektívy pripravili ku začiatku nového školského roka špeciálnu akciu.

Vy objednávajte, my vás obdarujeme!

Stačí, ak si predplatíte minimálne 18 ks ročného predplatného časopisov Včielka alebo Adamko a automaticky získate tri darčeky. Prvým z nich je ďalšie ročné predplatné pre pedagóga zadarmo (v hodnote 19,80 € / 22 €). Potešíme vás aj dvomi ďalšími darčekmi – knihami POTRAVINOVÉ ALERGIE a CIRKUS ROMÁNA (spolu v hodnote 21,80 €). 

Akcia platí do 20. októbra 2023!

Kniha POTRAVINOVÉ ALERGIE

Alergie či intolerancie sú celosvetovým problémom a môžu sa objaviť v akomkoľvek veku. Kľúčová je ich skorá diagnostika. Zistite, ako ich rozoznať, potvrdiť, liečiť či ako sa stravovať. Pomôžu vám v tom i chutné recepty.

Kniha CIRKUS ROMÁNA

Čítajte a dotvárajte! Do interaktívnej knižky môžu deti kresliť, lepiť alebo ju strihať. Je venovaná nielen deťom, ale aj rodičom, aby viedli vzájomnú komunikáciu a zaujímali sa o javy a udalosti sveta.

VČIELKA - PRE NAJMENŠÍCH

Od 2 do 6 rokov
Prioritou časopisu Včielka je podporovanie detskej fantázie, tvorivosti a nadobúdanie kognitívnych funkcií nenásilnou formou. Je určená pre deti predškolského veku, ich rodičov a pedagógov. Nájdete v nej mnoho básničiek, úloh, hlavolamov, ako aj rozprávky. Obľúbenými rubrikami sú Malé cviky pre jazyky, Rátankovo, Písmenkovo, Luskáčik, Zvládneš to aj bez mamy a iné. Včielka je tvorená tak, aby s ňou ľahko pracoval jednotlivec, ale aj kolektív.

ADAMKO - PRE DETI, KTORÉ CHCÚ VEDIEŤ VIAC

Od 5 do 10 rokov
Kamarát veľkých škôlkarov aj malých školákov pomáha deťom objavovať svet, učiť sa písať, čítať, počítať, dbať o prírodu, hovoriť anglicky či pomáhať rodičom a kamarátom. Spolu s odborníkmi je pripravovaný tak, aby bol vhodným doplnkom pri vyučovaní, ale aj plnohodnotným časopisom pre deti doma. 

PREDPLATNÉ oboch časopisov nájdete tu. 


Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: