OTESTUJTE príkrmy Sunar BIO

Redakcia | 31. máj 2022
OTESTUJTE príkrmy Sunar BIO

Doprajte vašim najmenším príkrmy v tej najvyššej kvalite! Prihláste sa a otestujte príkrmy Sunar BIO.

Doprajte vašim najmenším príkrmy v tej najvyššej kvalite!

Dedičstvom Sunaru sú dlhoročné skúsenosti s výživou dojčiat a malých detí už od prvých mesiacov života. Dobre vieme, akú starostlivosť rodičia venujú tomu, aby svojim najmenším dopriali to najlepšie. Poďte spolu s nami otestovať najnovší prírastok v portfóliu značky Sunar - mäsovo-zeleninové príkrmy v BIO Baby kvalite od ukončeného 10.teho mesiaca veku dieťatka. 

SUNAR

Sunar už niekoľko rokov nie je len výrobcom náhradnej mliečnej výživy, nakoľko neustále rozširuje svoju ponuku detskej výživy pre deti do 3 rokov. K tej patria aj zeleninové a mäsovo-zeleninové príkrmy v BIO Baby kvalite. Všetky príkrmy majú vyvážený obsah živín v súlade s výživovými potrebami detí a majú konzistenciu zodpovedajúcu vekovým požiadavkám dieťaťa.

Príkrmy SUNAR BIO

Rad príkrmov od ukončeného 4. mesiaca veku sa vyznačuje jemnou konzistenciou, ktorá deťom najlepšie vyhovuje pri zavádzaní pevnej stravy do ich jedálnička.

Najnovšie sa ponuka príkrmov Sunar BIO rozšírila o varianty pre deti od ukončeného 10. mesiaca, ktoré nasýtia aj väčších jedákov. Obsahujú aj celé, no mäkké kúsky, vďaka ktorým sa dieťa postupne učí hrýzť a pomaly prechádza na novú konzistenciu jedla, ktorá sa viac približuje bežnej strave. Práve tieto budú predmetom nášho testu. 

Všetky príkrmy sú vyrobené z vysoko kvalitného chudého mäsa a starostlivo vybranej zeleniny získavaných v súlade so zásadami šetrného ekologického poľnohospodárstva.

Po dôkladnej kontrole putujú suroviny z prírody rovno do pohára. Do našich BIO príkrmov nepridávame nič naviac. Neobsahujú pridané škroby, arómy ani konzervanty*. Na ich výrobu nie sú použité priemyselne spracované zložky ako napr. zeleninové koncentráty.

 • Od ukončeného 4. mesiaca:
  Sunar BIO tekvica, zemiaky, olivový olej – čisto zeleninový variant obsahuje základné druhy zeleniny vrátane hrášku, bez prídavku soli.
 • Od ukončeného 6. mesiaca:
  Sunar BIO zelenina, kuracie mäso, ryža olivový olej – mäso-zeleninový príkrm obsahuje chudé hydinové mäso, základné druhy zeleniny a ryžu, bez prídavku soli.
  Sunar BIO zelenina, teľacie mäso, olivový olej – mäso-zeleninový príkrm obsahuje najkvalitnejšie teľacie mäso, ktoré je doplnené zemiakmi a fazuľkami, bez prídavku soli.
 • Od ukončeného 8. mesiaca:
  Sunar BIO zelenina, morčacie mäso, šošovica, olivový olej – mäso-zeleninový príkrm kombinujúci hydinové mäso, zeleninu a šošovicu. Obsahuje z celého radu najvyšší podiel strukovín, bez prídavku soli.
  Sunar BIO zelenina, pražma kráľovská, olivový olej – mäsovo-zeleninový príkrm, ktorý kombinuje mäso morskej ryby, zeleninu a zemiaky. Je ideálny na zoznámenie dieťaťa s rybím mäsom, bez prídavku soli.
 • Od ukončeného 10. mesiaca:
  Sunar BIO batáty, hovädzie mäso, šošovica – mäsovo-zeleninový príkrm kombinuje batáty, chudé hovädzie mäso a šošovicu. Obsahuje bielkoviny živočíšneho i rastlinného pôvodu pre väčšiu rozmanitosť jedálnička, bez prídavku soli.
 • Od ukončeného 12. mesiaca:
  Sunar BIO zelenina, kuracie mäso, cestoviny – mäso-zeleninový príkrm kombinuje vybranú zeleninu, jemné kuracie mäso a cestoviny, bez prídavku soli
  Sunar BIO špagety, hovädzie mäso, bolonská omáčka – obľúbený variant mäsovo-zeleninového príkrmu Sunar BIO obsahuje celkom 55% zeleniny a kombinuje ju s chudým hovädzím mäsom a cestovinami, bez prídavku soli.

 Sunar BIO

Pri vývoji našich výrobkov vychádzame z najmodernejších výživových odporúčaní. Do zloženia vybraných príkrmov sme preto zaradili významný podiel strukovín, ktoré sú zdrojom bielkovín rastlinného pôvodu. Doprajeme tým deťom väčšiu pestrosť v strave, ktorá sa neskôr stáva dôležitým základom ich budúcich správnych stravovacích návykov. Na zozname ingrediencií našich príkrmov nechýba kvalitný BIO olej, ktorý napomáha dieťaťu vstrebať vitamíny, ktoré v strave získa.

Detské príkrmy Sunar BIO varíme a sterilizujeme vo vodnej pare, aby mohli byť uchované bez nutnosti použitia konzervačných látok*. Na každý pohár aplikujeme tepelný ráz a tým je vákuovo uzavretá. Zachovávame tým nielen ich vysokú výživovú hodnotu, ale aj prirodzenejšiu chuť a farbu vstupných surovín bez použitia aróm a farbív.

Prajeme vašim drobcom dobrú prvú chuť!

www.sunar.sk

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA TESTOVANIE 

 

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: