OTESTUJTE detské produkty od dm drogerie markt

OTESTUJTE detské produkty od dm drogerie markt
26.10.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Pridajte sa k nám do klubu Mama a ja a otestujte produkty určené pre deti! Tentoraz vyberieme 10 z vás a vy budete mať možnosť otestovať produkty značky babylove, alverde, DAS gesunde PLUS a dmBio od dm drogerie markt určené pre deti.

Registrujte sa do KLUBU Mama a ja a môžete testovať skvelé produkty a novinky určené pre deti. 

Tentoraz vyberieme 10 z Vás a môžete otestovať  balíček výrobkov od dm drogerie markt. Máte na to celý týždeň! Stačí sa zaregistrovať do nášho KLUBU Mama a ja! 

 

Testovací balíček obsahuje: 

alverde Baby krém do nepriaznivého počasia, 50 ml

Vegánsky detský krém s extraktom z harmančeka a bambuckým maslom posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a tvorí upokojujúci ochranný film. Citlivá detská pokožka bude intenzívne ošetrená a hydratovaná. 

babylove dezinfekčné vlhčené utierky, 15 ks

Hygienické utierky precízne čistia a dezinfikujú rôzne povrchy ako plast, plexisklo a poslúžia na praktické a hygienické čistenie doma i na ceste.

babylove upokojujúca pena do kúpeľa pred spaním, 0,5 l

Uvoľňujúci kúpeľ obzvlášť jemným spôsobom čistí pokožku dieťatka. Kúpeľ obsahuje hodnotný éterický levanduľový olej, ktorý dieťa uvoľní a pomôže mu rýchlejšie zaspať.

DAS gesunde PLUS multivitamínové želatínové medvedíky pre deti, 60 ks

Multivitamínoví medvedíci pre deti majú výbornú ovocnú chuť. Gumové medvedíky dodajú deťom vitamíny, neobsahujú farbivá ani konzervanty.

dmBio detský ovocný čaj, 40 g

Detský ovocný čaj s jablkami, šípkami, malinami, mrkvou a červenou repou je vhodný už pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Vďaka ovocnej chuti si na ňom môže pochutnať celá rodina.

Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope. 

Fotogaléria