Nová definícia rýchleho občerstvenia: Nový smoothie mixér značky Bosch pripraví čerstvý nápoj za okamih

Bosch | 13. október 2021
smoothie
foto: Bosch

S novým mixérom Bosch VitaPower Serie 2 pripravíte perfektné smoothie iba stlačením tlačidla priamo do fľaše 2Go a za okamih si môžete vychutnať dokonale jemné nápoje, dokonca i z mrazeného ovocia.

  • Novinka, ktorá kombinuje silu, bezpečnosť, jednoduchosť a prvotriednu kvalitu.
  • Neuveriteľne jednoduchá príprava smoothie aj z mrazeného ovocia – stačí stlačiť tlačidlo.
  • Praktické miešanie nápojov priamo do fľaše 2Go s ochranou proti vytečeniu.

Ranná dávka vitamínov, zdravá desiata pred ďalšou schôdzkou alebo rýchla vzpruha pred intenzívnym tréningom? Čo vám dodá viac energie než čerstvo pripravené smoothie? Že je to zložité? Máte len mrazené ovocie? S novým mixérom Bosch VitaPower Serie 2 pripravíte perfektné smoothie iba stlačením tlačidla priamo do fľaše 2Go a za okamih si môžete vychutnať dokonale jemné nápoje, dokonca i z mrazeného ovocia.

Aký je ideálny mixér? Výkonný, intuitívny a bezpečný

Nové smoothie mixéry VitaPower Serie 2 spĺňajú všetky tieto požiadavky a využívajú osvedčené technológie motorov Bosch, ktorých tradícia siaha až do roku 1955. Silný 450 W motor s vysokorýchlostným miešaním až 40 000 ot./min. poháňa nože z antikora z nemeckého Solingenu.

Nože majú spevnené hrany, aby zaručili čo najdlhšiu odolnosť. Vďaka technológii ProEdge Blade jednoducho prekroja všetky druhy surovín a pripravia krémové smoothie i s tvrdými prísadami, ako je mrazené ovocie, zelenina, orechy a malé kocky ľadu. Fľaša 2Go má špeciálne tvarované steny, ktoré podporujú perfektnú cirkuláciu ingrediencií. Rozmixujte, otočte fľašu, naskrutkujte veko a vyrazte s lahodným čerstvým smoothie v ruke.

www.bosch-home.com/sk

Náš tip: Extra zelené smoothie

RECEPT TU:

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: