Milý Ježiško, prines mi... Tipy na darčeky, ktoré uľahčia život každej mame

PR | 27. november 2020
Planeo elektro
foto: Shutterstock, Sencor, Philco, BaByliss

Neviete, čo by ste chceli pod stromček? Alebo to viete, ale váhate to prezradiť? Tieto darčeky považujte už vopred za splnené!

Určite máte plnú hlavu nápadov na vianočné darčeky pre seba, ale keď sa vás pýtajú, čo by ste chceli na Vianoce, radšej si to premyslíte. My máme pre vás tipy, nad ktorými netreba uvažovať, ani váhať, či je vhodné si ich priať. Navyše je veľmi pravdepodobné, že práve tieto túžby vám Ježiško vyplní v podobe darčeka od celej rodiny.  

Planeo

Každý člen rodiny má rád, keď mu navaríte, naservírujete a ešte aj napečiete vaše vychýrené dobroty. Ale pomáhať pri procese ich vzniku sa nechce nikomu. Dobre to poznáme! Je tu však jeden pomocník, ktorý je ochotný pracovať za každých okolností, bez reptania a očakávania vďačnosti.

Univerzálny kuchynský robot SENCOR STM 7878BK s extrémne výkonným motorom s príkonom až 1000 W a so 6-ročnou zárukou, celokovovým telom a odolnými kovovými prevodmi bez problému vyšľahá sneh z 8 bielkov, rozmixuje ovocie, zeleninovú polievku, zemiaky,  pomelie mäso, vyhnetie cesto, vykrojí keksíky. V PLANEO Elektro a na www.planeo.sk ho teraz dokonca ponúkajú za zvýhodnenú cenu.

Planeo 

Stolný mixér SENCOR SBU 7878BK s technológiou SENCOR® Nutri Smart Blending sa stane vašim kuchynským miláčikom. Vďaka nemu dostanete do seba poriadnu dávku vitamínov v jednom pohári, čo platí aj pre zvyšok rodiny. Rozmixujete v ňom ovocie a zeleninu na smoothie a kokteily, krémovú polievku, rozdrvíte ľad, nameliete orechy. To ale nie je všetko!

Použitím vákovacieho nástavca spraví mixér toto všetko vo vákuu. Pre vás to znamená možnosť uchovať mixované produkty čerstvé oveľa dlhšie. Môžete si tak pripraviť smoothie už ráno a ono zostane bez zmeny farby, chute, vzhľadu a nutričných hodnôt čerstvé až do poobedia, čo sa vám pri bežnom mixovaní nepodarí. Vo vákuu môžete svojmu drobčekovi prichystať vami pripravené jedlo na cestovanie alebo trebárs na dlhšie vyšetrenie u lekára. 

Planeo 

Práčka so sušičkou síce nepatria k štandardným vianočným želaniam, no na druhej strane – kedy inokedy sa k takémuto spotrebiču môžete dostať ľahšie? Ak sa vám naň poskladá celá rodina, šanca, že PHILCO PLWD 16170 Crown bude práve vaše, je vcelku vysoká.

Prečo by ste mali chcieť práve túto práčku so sušičkou?

Pretože vám ušetrí nielen miesto, ktoré hlavne v zimných mesiacoch zaberajú sušiaky na bielizeň, ale najmä čas, strávený jej vešaním a žehlením. Naraz vyperie 10 a vysuší 7 kíl bielizne, disponuje aj rýchlym programom, v rámci ktorého za hodinu vyperie aj vysuší tie kúsky, ktoré práve súrne potrebujete. Nemusíte sa báť ani zveriť jej jemné blúzky a vlnené svetríky – aj na ne má špeciálny program.

Záruka 10 rokov na tichý motor je tiež výhodou. Pri kúpe tejto sušičky, ale aj akéhokoľvek iného veľkého spotrebiča v sieti kamenných predajní PLANEO Elektro si ju môžete nechať doviezť a postaviť priamo tam, kde ju budete chcieť mať. 

Mimochodom - nehodila by sa aj vašej mame? 

Planeo

 

Podobne ako s práčkou so sušičkou je to aj s rúrou na pečenie. Pokiaľ máte ešte stále plynovú, určite poznáte ten fígeľ s plechom s vodou, bez ktorého prihorí každý koláč, nech sa deje, čo sa deje. Aj bežné elektrické rúry majú svoje obmedzenia.

So základnými funkciami síce jedlo pripravíte, ale prečo by ste nemohli chcieť viac, keď už idú tie Vianoce? Vstavaná multifunkčná rúra Philco POB 7810CBX s automatickou kuchárkou so 149 programami v českom jazyku sa vám bude piecť ako s najlepšou kamarátkou.

Do rúry s objemom 78 litrov vojde už naozaj poriadny kus mäsa a zároveň môžete upiecť k nemu aj zemiaky. Sonda MeatProbe presne zmeria jeho vnútornú teplotu, takže vaše pečené mäso sa stane legendárnym.

Rúra Philco POB 7810 CBX má tepelný rozsah 50 – 275 °C,  nízkoteplotné pečenie je možné až 18 hodín, čo využijete trebárs pri sušení ovocia, aby ste mali čo chrumkať pri televízii. Aby teplo neunikalo kade-tade, konštantnú teplotu vo vnútri rúry aj pri otvorených dvierkach pomáha udržiavať sklopná lišta HotAirShield. A čistenie môžete nechať na vašu novú kamarátku a jej parné čistenie. 

Extra tip naozaj len pre vás: 

Planeo 

Ako vyzerajú vaše vlasy, milé dámy? Padol váš účes za obeť starostlivosti o rodinu, alebo tehotenstvu, či obom a gumička v cope je vašim neoddeliteľným doplnkom?

S parnou žehličkou BaByliss ST495E, ktorú dostanete aj na planeo.sk, vám úprava vlasov zaberie len pár minút a nemusíte sa ani obávať rozstrapkaných či elektrizujúcich vlasov.

Studená para totiž vlasy zároveň hydratuje aj upravuje. Podľa typu vlasov umožňuje nastaviť teplotu v rozmedzí 150 – 230 °C a aby sa vám s ňou pracovalo pohodlne a bezpečne, má odnímateľné silikónové koncovky. Ionizácia počas žehlenia zabraňuje tvorbe statickej elektriny a nadmernému vysušovaniu vlasov.

Verte nám, že tých pár minút, ktoré venujete sama sebe, sa podpíše aj na vašej vnútornej pohode. Veď ste stále žena, ktorá sa chce páčiť!

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: