Megan a Harry: Príbeh ich lásky sleduje celý svet

Megan a Harry: Príbeh ich lásky sleduje celý svet
30.10.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: reuters, getty images, dailymail, instagram,

Britské knieža a americká herečka. Kombinácia na prvý pohľad neočakávaná, v začiatkoch vzťahu kritizovaná a napádaná. Megan a Harry čakajú dieťa a celý svet im drží place.

Príbeh lásky Megan a Harryho

Spoznali sa vďaka spoločným priateľom a povráva sa, že Harry sa do Megan zamiloval na prvý pohľad. Po zverejnení a oficiálnom potvrdení ich vzťahu Kensingtonským palácom v novembri v roku 2016 sa začala mediálna vojna.

Jej vek (je o tri roky strašia od Harryho), povolanie herečky a zmiešaný pôvod pobúrili hejterov a pár musel čeliť sexistickým až rasistickým útokom. Princ Harry reagoval oficiálnym vyhlásením, v ktorom útoky nekopromisne odmietol. 

...a žili šťastne až 

19.mája 2018 si povedali áno v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor.  Harryho slová, keď uvidel nevestu, hovoria za všetko:  "Vyzeráš úžasne. Chýbala si mi." 

Od chvíle, ako sa zobrali, ich fanúšikovia čakali len na jednu správu. A dočkali sa. 15. októbra Kensingtonský palác ofiálne potvrdil, že Megan a Harry čakajú bábätko.: Ich kráľovské výsosti ocenili všetku podporu, ktorú majú od ľudí po celom svete od ich májovej svadby, a tešia sa, že môžu zdieľať túto šťastnú novinu s verejnosťou."

O tehotenstve sa špekulovalo už dlhšie, ale každá mama, aj Megan a Harry si nežné tajomstvo chceli nechať pre seba čo najdlhšie.

Bruško Megan sleduje celý svet

Megan a Harry sú na prvej oficiálnej návšteve po Tichomorí a rastúce bruško sleduje celý svet. Každý deň sa objavujú "zaručené" informácie o tom, v ktorom mesiaci vlastne Megan je. Podľa oficiálneho vyshlásenia príde bábätko na svet na jar budúceho roka. Isté je, že Megan to nesmierne pristane. Pôsobí nežnejšie, prístupnejšie. "Naše malé bruško", hovorí o bábätku s láskou Harry. 

Harry si svoju polovičku na cestách stráži a dopraje jej oddych. Megan sa však oficiálnych stretnutí zúčastňuje spolu s Harrym, pokiaľ jej to jej stav dovolí. Je zrejmé, že to nie sú len nudné večere a diplomatické obedy. Megan a Harry súťažili aj v tradičnom hode gumákmi.

Pozrite si fotogalériu.

Zdroj: dailymail, reuters, goodhousekeeping.com

Fotogaléria