Letný pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

Wellness Hotel Patince**** | 28. máj 2021
Wellenss Hotel Patince
foto: Wellness Hotel Patince****

Ak v lete zavítate do Patiniec, nudiť sa určite nebudete. V areáli hotela a jeho blízkosti je mnoho možností pre aktívny rodinný pobyt.

Máme radostnú správu: Hotel otvárame pobytom MDD od 4.6. Prečítajte si všetky informácie a opatrenia TU. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

V rámci Letného pobytu majú ubytovaní hostia k dispozícii: polpenziu, neobmedzené vstupy do vnútorných a vonkajších bazénov (spolu 10 bazénov a 4 tobogany, všetky s termálnou vodou), neobmedzené vstupy do saunového sveta (5 druhov sáun), animačný program, rôzne wellness a spa procedúry, aktivity, dve vnútorné detské kútiky  a dve  vonkajšie detské ihriská a 6 miestnu trampolínu.  

welness hotel Patince

Počas letnej sezóny sa animačné programy konajú každý deň

Okrem iného môžete u nás zažiť vyhliadkovú plavbu po Dunaji našou výletnou loďou, alebo si naplánovať spoločný výlet na cyklotrase. Aj túto letnú sezónu budú čašníci obsluhovať priamo pri bazénoch a Váš nápoj si môžete objednať dokonca priamo k ležadlu. 

Zariadenie priateľské k deťom a rodinám

Sme veľmi radi, že náš hotel získal minulý rok od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérii na najvyššiu úroveň 5*. toto ocenenie, nás motivuje aj naďalej zlepšovať naše produkty a služby, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

welness hotel Patince

Uvoľnenie a relax zabezpečí taktiež široký výber klasických masáží, thajských masáží (hotel spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku), zábalov, revitalizujúce vaňové kúpele, tvárové a telové ošetrenia, manikúru, pedikúru či bio pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Športujte a zabávajte sa

Súčasťou hotela sú napríklad aj bowling bar či posilňovňa. Okrem toho si návštevníci môžu vybrať z bohatej ponuky aktivít hotela, ako sú tenis, stolný tenis, minigolf, beach volejbal, vodné bicykle, nordic walking, bicyklovanie po Dunajskej cyklotrase alebo vyhliadkovú plavbu výletnou loďou po Dunaji  z prístavu Patince.

Zavítajte do Patiniec počas leta a oddýchnite si od starostí bežných dní a už teraz sa na Vás tešíme.

ZISTITE VIAC NA: www.wellnesspatince.sk

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: