Len tak, z lásky...

Len tak, z lásky...
24.5.2016 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Máj je nabitý zážitkami. Výstava fotografií divokých zvierat, interaktívna RC dráha, Borci z Bory Mall, ale aj divoký Deň detí s TV JOJ. Široká a pestrá ponuka pútavých podujatí a výhodných nákupov je počas mája bližšie než si myslíte, v Bory Mall.

Aj v máji nájdete v nákupno-zábavnom centre Bory Mall rodinnú pohodu. Každý v takej forme ako to má najradšej! Maminy v predajniach, z ktorých si odnášajú do svojich šatníkov trendy kúsky z jarných kolekcií. Ockovia v zajatí príbehov májových kinopremiér v najmodernejšom multikine Cinemax Bory. Tí najmenší, ale najdôležitejší členovia rodín, zaručene neodolajú lákadlám najväčšieho Detského sveta Buppi. A hlavne všetci spolu pri atraktívnom programe, v ktorom si nájde „to svoje“ každý jej člen.

Od 21. mája môžete u nás zažiť malé africké dobrodružstvo, čaká na vás exkluzívna výstava fotoobrazov Petra Šuríka divokých zvierat z Afriky WORLD IN MY LENS - Wild Animals. Zábery hrochov, nosorožcov, levov, či loviacich leopardov na veľkoformátových fotografiách vám priblížia život zvierat, ktoré poznáte len zo zoologických záhrad a dokumentárnych filmov.

Posledná májová nedeľa – 29. mája bude spojená s autami a rýchlou jazdou. Pre Borcov z Bory Mall sme na námestí v interiéri centra pripravili veľkú autodráhu pre autíčka na diaľkové ovládanie s rôznymi trasami a prekážkami. V rovnaký deň môžete navštíviť Deň otvorených dverí v neďalekom výrobnom závode  Volkswagen Slovakia a absolvovať prehliadku montážnych hál a zaujímavý program. Pre bezstarostný presun bude premávať kyvadlová doprava z Bory Mall priamo do závodu Volkswagen Slovakia.

Posledný májový týždeň sa prehupne do jedinečnej detskej párty. Príďte osláviť Divoký Deň detí s TV JOJ 4. júna do Bory Mall. Pripravili sme pre vás jedinečný program plný hier, zábavy, darčekov a stretnutí. V Bory Mall na vás čaká oslava v štýle ZOO. Exotické zvieratá ako papagáje, plazy či biele levie mláďatá, opice ale aj  tiger a samozrejme aj populárne tváre z vašich obľúbených seriálov z televíznej obrazovky. Získať podpisy napríklad od Janka Koleníka a jeho kolegov zo seriálu ZOO môžete na exkluzívnej autogramiáde. Stretnete sa aj s deťmi Tomášom, Oliverom a Samkom Rodinovcami zo seriálu Naši. Nebudú chýbať ani detské obľúbené postavičky z TV Rik. Deti si môžu zasúťažiť o zaujímavé ceny alebo sa poriadne vyšantiť na pripravovaných atrakciách, ktorých bude v Bory Mall neodolateľne veľa. Bude to jedna veselá rodinná párty, na ktorej sa zabavia všetci členovia vašej rodiny.

Naplánujte si spoločné chvíle s rodinou na májových podujatiach v Bory Mall, vymyslite rodinný mini výlet, zájdite spolu do jednej z našich 180 predajní, kaviarní, či cukrární. Rozmaznávajte členov svojej rodiny. Dajte im pocítiť, že sú pre vás tí najdôležitejší na svete, len tak z lásky.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.borymall.sk.

 

Bory Mall - BLIŽŠIE, NEŽ SI MYSLÍTE

Fotogaléria