kid. Detský shop up!

kid. Detský shop up!
28.11.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Kid. kid. hurá! Predvianočná edícia prvého predajného eventu dizajnových značiek pre deti je už takmer za dverami Starej tržnice!

Viac ako 75 pôvodných slovenských aj českých značiek ako aj design shopov s ponukou medzinárodných značiek vás čaká tentokrát počas dvoch dní: štvrtok 29. novembra a piatok 30. novembra 2018.

Nájdete tu predajcov z oblastí oblečenia, topánok, doplnkov, hračiek, hier, kníh, nábytku, dekoru a kozmetiky.

kid. DETSKÝ SHOP UP!

Srdečne vás pozývame do Starej tržnice na predvianočnú edíciu kid. 29. - 30. novembra (štvrtok-piatok, od 10.00 do 20.00 hod). Budeme radi, ak si prídete pozrieť vyše 75 predajcov (medzi nimi vyše 20 úplne nových), program a workshopy, ako aj tohtoročné novinky:

  • kid. kaviareň formou malých vianočných trhov našich obľúbených  gastro prevádzok ako Pán Králiček, Dobrožrúti, Žufana, Dot. espresso bar a Čo jedia zdravé deti,
  • fotoateliér Marek Wurfla, autora fotografie z letného vizuálu kid.,
  • po prvýkrát malý pop up concept store "kid. selection" s výberom značiek pre mamy, kde sa bude dať ako na jedinom mieste v Bratislave kúpiť vypredaná knižka "Prostor pro duši" od slovenskej herečky a spisovateľky Vlastiny Kounické Svatkové.

Cieľom tohto kid. selection store je šetriť predvianočný čas a energiu mám a žien, preto sme na jedno miesto doniesli výber značiek, ktoré by sme kúpili svojim sestrám, kamarátkam, mamám a predovšetkým sebe :-)

kid shop up

Fotogaléria