Jeseň priniesla KLUBU MAMA a ja novinky

Redakcia | 17. Oct 2019
Jeseň priniesla KLUBU MAMA a ja novinky
foto: Klub Mama a ja

Milí rodičia, prinášame vám aktuálne informácie z diania v Klube MAMA a ja, pribudol nám nový partner, ktorý prináša zľavy na vzdelávanie hrou a taktiež sme sa poriadne pohrali so vzhľadom a prehľadnosťou nášho "klubového" webu.

Počas posledných troch mesiacov sme pracovali na tom, aby Klub MAMA a ja dostal novú podobu a veríme, že sa nám to podarilo. Oddnes môžete navštevovať náš nový spoločný a hlavne príjemne prehľadný klubový web: klub.mamaaja.sk

Klub Mama a ja

NOVINKA - 15% ZĽAVA NA VŠETKY PROGRAMY KID GENIUS

Nový partner Klubu MAMA a ja je naozaj vzdelaný. Pre deti tvorí zaujímavé programy, ktoré sú zamerané na podporu zdravého vývinu detského mozgu, stimuláciu a rozvýjanie intelektových zručností a schopností už od ranného detstva. KID GENIUS celeročne pripravuje kurzy mentálnej eritmetiky pre deti vo veku od 4 do 12 rokov. Pre členov BASIC Klubu ponúka zľavu 5% a pre členov PREMIUM 15% na všetky programy. 

kid genius

Viac sa o partnerovi dozviete na www.kidgenius.sk

VYZBROJTE SA NA ZIMU S NAŠIM PARTNEROM A MAJTE SVOJE HAXNE V TEPLE

Náš partner, jedinečná predajňa zdravej a funkčnej obuvi pre deti a dospelých nám poslal informáciu, že im prišli na sklad nové a hlavne zdravé papučky značky Dr. Luigi a Futti. Členovia klubu majú na všetok tovar zľavu 5% a vďaka účasti v Klube sa tak môžu starať o svoje #zdraveHAXNE. Pri platbe na webe www.HAXNE.sk použite kód z obrázka "chcemmatzdravehaxne" a zľava sa vám automaticky odráta. 

haxne

PRAJEME VÁM VEĽA PRÍJMNE STRÁVENÝCH CHVÍĽ AJ POČAS OKTÓBRA.
VÁŠ KLUB MAMA A JA.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: