Jeseň je viac než cesta späť do lavíc!

CCC | 10. september 2021
CCC
foto: CCC

Kto by zostával v jeseni doma? Tip – top letné „počasíčko“ je minulosťou a nastal čas vybehnúť v ústrety novým výzvam v pohodlí. Samozrejme aj cesta prvý raz do školy je veľká paráda, ale čo tak užiť si módnu jeseň spoločne?

Mix and match

Máte vo zvyku, že začiatok školského roka je malý sviatok? Hádžete si kockou, kto sa hrdo ponesie vedľa prváčika v jeho prvý školský deň? Tešíte sa na rodinné vychádzky po uliciach zaliatych jesenným slnkom či na naháňačku v parkoch v šušťavom lístí? Nech to máte akokoľvek, jeseň je príležitosť na to, aby ste sa vyhrali s outfitom a doladili k nemu štýlové tenisky, ktoré neposlúžia len na cestu do školy, ale budete sa z nich tešiť až kým sa neochladí. 

Mama a dcéra – rebelky

Mať parťáčku na nespútané jašenie sa, nekonečné rozhovory o „nesmrteľnosti chrústa“ a svoju malú ikonu štýlu, ktorá sa na nič nehrá je dar. Zladiť sa s ňou je odvaha, ktorá aj do maminho šatníka prinesie úplne nový vietor. Idete do toho? 

CCC

Otec a syn ako z časopisu

Niet nad hrdého tata, ktorý má po svojom boku svoju zmenšeninu. Budúceho chlapa, pre ktorého je mužským vzorom, kamarátom do pohody i do dažďa, istotou. Všimli ste si, ako tatovia omladnú, keď majú synov? Radi aj svojim štýlom ukážu, že sú so svojim chalanom jeden tím. 

CCC

 

Štýlová babka a vnučka

Pozor, tu sa rozmaznávajú vnúčatá! Hovorí vám to niečo? Babky vôbec nezaostávajú, rady držia krok s vnučkami a neboja sa experimentovať. Krok sa samozrejme drží štýlovejšie a lepšie, keď to babke cestou do parku s vnučkou ladí. 

CCC

Dedo a vnuk s náladou objavovať

Dedovia a vnuci – to sú „chalani“, medzi ktorými sa pri objaviteľských výpravách zotrú vekové i názorové rozdiely. Niet lepšieho kamoša, ako deda, ktorý sa nezabudol hrať, niet lepšieho parťáka, ako deda, ktorý vie, čo je IN! Vyraziť spolu na gaštany je len ďalšie zo šibalstiev, ktoré si tí dvaja správne okorenia štýlovými teniskami. 

CCC

Kolekciu tenisiek, v ktorých bude radosť vrátiť sa do školy nájdete na e – shope, v kamenných predajniach a v aplikácii CCC!

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: