JARO BEKR: Sú veci, ktoré by ste mali absolvovať spolu. Už len pre pocit, že v tom partnerka nie je sama.

JARO BEKR: Sú veci, ktoré by ste mali absolvovať spolu. Už len pre pocit, že v tom partnerka nie je sama.
20.12.2019 v kategórii Infošky, autor Redakcia , foto: redakcia

Jaro Bekr bloguje naozaj pikantne. Sme radi, že ho máme v časopise Mama a ja a pravidelne môžete nahliadnuť do života otca, ktorý berie život s nadhľadom.

JARO BEKR bloguje pre Mama a ja:

„Pred pôrodom sme išli na kurz. Termín vyšiel tak, že ja som bol deň predtým na strašnej žúrke, takže som sa necítil na „vyučko“ a keby som mohol, idem si ku školskej lekárke po ospravedlnenku. Sú však veci, ktoré by ste mali absolvovať spolu. Už len pre pocit, že v tom vaša partnerka nie je sama.

Celý život ma z vyučka vyhadzovali za dvere, lebo som vyrušoval. Neskončilo to inak ani tu. Ale poďme poporiadku. Mali sme nakresliť, ako si predstavujeme naše bábo. Dostali sme papier a ceruzku. Ja som nakreslil zavinovačku a namiesto tváre som urobil do papiera dieru, do ktorej som podložil Monikin občiansky s jej fotkou.

Keď vedľa nás dievča, čo asi nebolo spokojné s vlastnou kresbou, zahlásilo, že „Prosím vás, nemáte gumu?“, odpovedal som, že ak by si vypýtala gumu pred pár mesiacmi, nemusela tu teraz sedieť, na čo mi Monika pošepkala, že už ma tam až tak nepotrebuje a môžem sa ísť do auta vyspať... Jupíí.“

Takto otvorene, úprimne a s humorom píše vo svojom blogu pre časopis Mama a ja Jaro Bekr, tanečník, choreograf a manžel Moniky Hilmerovej. Sme veľmi radi, že práve ON odkrýva, ako lásku, tehotenstvo, pôrod a otcovstvo prežívajú muži. Všetko to krásne, silné, ale aj znepokojujúce a mätúce.

Jaro vložil do blogu viac, ako len spomienky. Sú tam aj pocity, ktoré muži radi skrývajú, lebo sa boja ukázať, že aj oni sú občas slabí a vystrašení. O to viac si vážime, že sa na to dal a svoje blogy berie ako veľkú výzvu. Začal naozaj pikantne...

Veď si prečítajte.

Januárová Mama a ja je už v predaji.

Máte už predplatné?

OBJEDNÁVAJTE TU:

Vyberte si rôznych možností - aj v rámci členstva v KLUBE MAMA a ja môžete dostávať časopis každý mesiac do schránky.