Jarné prázdniny vo Wellness Hoteli Patince****

PR | 17. Feb 2020
Jarné prázdniny vo Wellness Hoteli Patince****
foto: PR

Na jarné prázdniny sa tešia nielen deti, ale aj dospelí. Hlavne tí, ktorí zavítajú k nám do Wellness Hotela Patince****.

Detičky čaká pekný detský kútik a bohatý animačný program. Naši animátori pre deti pripravili zaujímavé kreatívne dielničky, balónové kreácie, minidico, premietanie rozprávky, bazénové súťaže, kvíz pre celú rodinu a ďalšie zaujímavé programy. Nebude chýbať ani náš maskot Flippy. O aktívnejší pobyt sa postarajú naše inštruktorky počas aquagymu, powerjógy, aqua aerobicku či nordic walkingu. 

patince

Najväčším lákadlom zostáva aj naďalej náš bazénový svet

Vybrať si hostia vedia z veľkého relaxačného bazéna, v ktorom sa nachádza množstvo atrakcií, ako sú masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa. Náš kľudový bazén je ideálnym miestom na oddych, v ktorom má voda príjemných 36°C. Na uvoľnenie a regeneráciu tela je hosťom k dispozícii 10-miestna vírivka. Detičky sa do sýtosti vedia vyšantiť v detskom bazéne s tobogánom.

patince

Dospelých určite poteší široký výber masáží, zábalov, vaňových kúpeľov a  kozmetických ošetrení. Oddýchnuť si vedia aj pri svojej obľúbenej šálke kávy alebo pohári vína v našom Lobby bare. O stravovanie sa postarajú naši kuchári, ktorí pripravujú vynikajúce kulinárske špeciality.

patince

Stačí si vybrať z našej ponuky pobytových balíkov. Ubytujeme Vás podľa Vašich požiadaviek v konfortných dvojlôžkových štandardných izbách alebo nadštandardných. A môžete sa začať tešiť na prázdniny aj Vy.

patince

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: