Hrdý otecko: Marlon Sagan oslávil rok

Hrdý otecko: Marlon Sagan oslávil rok
26.10.2018 v kategórii Infošky, autor Marika Koscelníková, foto: Instagram, FB, internet

"Toto je moje najväčšie víťazstvo", okomentoval túto fotografiu Peter Sagan.

Marlon je moje najväčšie víťazstvo

Telo nášho najúspešnejšieho cyklistu zdobí niekoľko tetovaní, toto je pre Perta výnimočné. Zobrazuje najdôležitejší deň v jeho živote, deň, ktorý považuje za svoje "najväčšie víťazstvo". Narodenie syna Marlona.

Na tetovaní je jeho ruka a ruka synčeka, ktoré sa dotýkajú. Nechýba dátum a čas narodenia Marlona. 

peter sagan

Peter Sagan je fenomén. Inšpiruje a šokuje nielen svet cyklistiky. Táto fotografia vznikla ako podpora Nadácii, ktorá pomáha deťom s ADHD.

Marlon Sagan oslávil rok  

Marlon sa narodil 25. októbra 2017 o 4. 44 popoludní. Len 9 mesiacov po jeho narodení Peter oznámil svoj rozchod s Katkou opäť šokujúcim spôsobom cez sociálne siete. 

Peťove vyjadrenie k rozchodu: 

„Po dlhej a starostlivej debate, Katka a ja sme prišli k záveru, že bude lepšie, ak sa ako pár rozdelíme. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím. Zamilovali sme sa, prešli sme si fantastickou cestou a boli sme požehnaní  krásnym synom Marlonom. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých týchto rokov v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka.”

Dlho tomu nemohol nikto uveriť, ale je to tak. Peter a Katka však stále zostávajú rodičmi Marlona a na tom sa nič nemení. 

Zdroj: Facebook/Peter Sagan/ Instagram

Fotogaléria