Funkčné a parádne: Oblečenie pre zdravý pobyt na slniečku ponúka Lässig Splash & Fun

PR | 27. May 2019
Funkčné a parádne: Oblečenie pre zdravý pobyt na slniečku ponúka Lässig Splash & Fun
foto: PR

Malé modelky si môžu na (plážových) mólach zladiť klobúčik s plavkami (s vodeodolnou plienkou).

Nová kolekcia Lässig Splash & Fun s maximálnou ochranou UPF 50+:

Nájsť zdravú slnečnú rovnováhu medzi  potrebou vyrobiť si vitamín D a zároveň ochrániť deti pred UV  žiarením pomôže nová kolekcia funkčného oblečenia a doplnkov nemeckého výrobcu LASSIG.

Na zatiaľ len plážové móla môžu vďaka tohtoročnej kolekcii Lässig Splash & Fun vyraziť najmenšie modelky i chlapci v tričkách s hravým dizajnom a predovšetkým s maximálnou ochranou proti slnku UPF 50+; obojstranné klobúčiky si môžu zladiť s bezšvovými plavkami s vodeodolnou plienkou, ktorá i po kúpeli zostane vo vnútri suchá; osušia a zahrejú ich pončá a do vĺn alebo len tak po horúcom plážovom piesku vybehnú v priedušných a rýchloschnúcich sandálkach.

Všetko oblečenie a doplnky Lässig Splash & Fun je z patentovaných materiálov a veľmi vysokou ochranou proti  slnečným lúčom – UV 50+ / UPF 50+, unikátne sú aj spôsobom spracovania.

Viete, čo je označenie UPF?

UPF (Ultraviolet Protection Factor) znamená ochranný UV faktor. Skratka UPF sa využíva k označeniu
oblečenia, ktoré chráni pred ultrafialovým žiarením. Pri UPF 50+ je zaistená vynikajúca ochrana, je blokované až 98+ % UV žiarenia. Takto označená tkanina prepustí na pokožku len jednu pedesiatinu slnečného žiarenia. Oproti tomu napríklad obyčajné bavlnené tričko bielej farby má UPF maximálne 5.

TRIČKÁ LASSIG RASHGUARD SHORT SLEEVE BOYS & GIRLS SÚ FUNKČNÉ I NA PARÁDU

Ak deti nemajú niečo rady, tak je to vytrhávanie od hry. S funkčnými tričkami s krátkym rukávom, ale i parádnym designem Lässig RASHGUARD SHORT SLEEVE môžu deti nerušene budovať hrady z piesku a rodičia zároveň nerušene odpočívať s vedomím, že sú deti maximálne chránené. Tričká sú veľmi pohodlné (príjemný materiál obsahuje 80% polyamidu a 18% lycry), takže ich nijako neobmedzujú v pohybe a zároveň majú vysokú slnečnú ochranu s filtrom UV 50+ / UPF 50+.

Ploché švy zaisťujú ešte príjemnejšie nosenie a rodičov poteší fakt, že sú tričká odolné voči chlóru. Súčasťou niektorých tričiek je odolná gumová potlač, z ktorej si vyberú ako dievčatá, tak aj chlapci. Tričká Lässig Rashguard Short Sleeve dostať vo veľkostiach od 12 – 24 mesiacov.
Orientačná predajná cena: 20,- EUR

PLAVKY S VODEODOLNOU PLIENKOU LASSIG SWIM DIAPER BOYS & GIRLS SÚ I PO KÚPELI VO VNÚTRI SUCHÉ

Plavky sú nevyhnutnou súčasťou každej plážovej výpravy. Plavky s vodeodolnou plienkou Lässig SWIM DIAPER pre deti od pol roku do cca dvoch rokov sú celkom bez švov, takže deťom veľmi pohodlné. Klasické švy nahradili tavené spoje, ktoré deti nijako neobmedzujú v pohybe. Patentované materiály a unikátne technológie, ktoré Lässig ako jediný využíva pre svoje plavky, zaisťujú odvod nečistôt z dosahu pokožky dieťaťa.

Vďaka týmto inováciám zostáva pokožka dieťaťa v suchu a nedochádza k vzniku zaparenín. Plavky s vysokou ochranou UV 50+ / UPF 50+ sa vyrábajú v niekoľkých veľkostiach s krásnymi motívmi pre dievčatá aj chlapcov. Môžeme ich bez obáv vyprať v práčke na 40 stupňov.
Orientačná predajná cena: 14,- EUR

OBOJSTRANNÉ KLOBÚČIKY LASSIG SUN PROTECTION BUCKET HAT BOYS & GIRLS JE MOŽNÉ ZLADIŤ S PLAVKAMI

Bez pokrývky hlavy by deti v lete vôbec nemali chodiť von. Krásne obojstranné klobúčiky Lässig SUN PROTECTION BUCKET HAT s vysokou UV ochranou (UV 50+ / UPF 50+) deti spoľahlivo ochránia pred slnečnými lúčmi. Vďaka praktickej šnúrke sa dajú zaviazať a nepadajú z hlavičiek ani akčnejším deťom, či vo veternom počasí.

Pre príjemnejšie nosenie majú vyšívané očká namiesto kovových. Vyberať môžeme z dvoch veľkostí a celej rady krásnych motívov pre chlapcov aj dievčatá, i tie najmenšie modelky či ich maminky môžu klobúčiky zladiť s plavkami Lässig.
Orientačná predajná cena: 15,- EUR

OBOJSTRANNÉ PLÁŽOVÉ PONČO LASSIG BEACH PONCHO BOYS & GIRLS POSLÚŽI AJ AKO MIKINA, DEKA ČI OSÚŠKA

Každé dieťatko sa miluje po čvachtaní vo vode zabaliť do vyhriatej osušky. Kvalitné a krásne pončá Lässig BEACH PONCHO poslúžia ešte lepšie. Majú totiž vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu (UV 50+ / UPF 50+) a využiť sa dajú taktiež trebárs ako mikina, keď zafúka vetrík, alebo ako deka, na ktorej sa deti môžu hrať. Vonkajšia strana je vyrobená z materiálu ktorý odpudzuje piesok, zatiaľ čo vnútorná strana je z mäkučkého a na telo veľmi príjemného froté. Vyrába sa v rozmere 120 x 60 cm a na výber sú krásne motívy pre dievčatá aj chlapcov.
Orientačná predajná cena: 31,- EUR

Viac informácií nájdete na www.lassig-fashion.cz, www.babypoint.cz a Facebooku i Instagrame.

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: