Februárová MAMA a ja: to si musíte prečítať!

Februárová MAMA  a ja: to si musíte prečítať!
9.2.2017 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Čo vás čaká vo februárovom vydaní najobľúbenejšieho časopisu o deťoch (nielen) pre rodičov?

•    V perličkách našich najmenších vás pobavíme situáciami, s akými sa pri rodičovstve isto stretávate aj vy. A ak sa inšpirujete a spomeniete si na „hlášky“ vašich drobcov, určite nám ich napíšte – možno práve tá od vás sa stane perličkou mesiaca a vy vyhráte zaujímavú cenu... Vaše perličky čakáme na e-maili fricovska@orbisin.sk. Pobavme sa spolu!

Viete, ako si správne vybrať centrum asistovanej reprodukcie?

V rubrike Snažilky sa zameriame aj na tento problém. Vybrať si zodpovedne a skutočne dobre nebýva ľahké. My vám okrem zoznamu slovenských centier asistovanej reproduktie prinášame aj informácie, ktoré by ste mali vedieť, kým sa rozhodnete, komu svoju túžbu zveríte do rúk...

Ako sa rodí vo Francúzsku?

Do tejto krajiny zablúdime v našom seriáli „Ako sa rodí v zahraničí“. Porovnať a urobiť si svoj názor môžete vo februári vďaka Ivetke, mame dvojročného Lukáška, ktorá pôrod vo Francúzsku zažila na vlastnej koži. Aký bol sa dočítate v aktuálnej MAMA a ja.

Tehotenské rekordy

Budúca mamička je skutočná rekordmanka... (rekordwomanka)... Neveríte? Potom si nalistujte stranu 22 a pochopíte. To, čo sa za 9 mesiacov udeje v tele tehotnej ženy je nielen zázrak, ale aj mnoho zmien, záťaže a nárastu. Hnotnosti, objemu krvi a... Veď – prečítajte si sami.

Ako tráviť zmysluplne čas s vaším bábätkom?

7 tipov pre rodičov, ktorým záleží na čase strávenom s bábätkom. Ako stimulovať, rozvíjať a motivovať dieťatko? Poradíme a nainšpirujeme!

Paprika ako multivitamín?

Okom odborníčky MUDr. Kataríny Vicianovej napísaný pohľad na konzumáciu papriky. Či deťom, koľko deťom a prečo deťom – to si prečítate v Poradni výživy a zdravia najmenších. A potom uvidíte, či papriku do jedálnička zaradíte, alebo ...áno.

Fašiangové maškrty na detskom tanieri

Inšpiratívne, chutné, farebné a... fašiangové. Také sú recepty pre drobcov. Určite vyskúšajte!

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o bábätkách...

Vieme, že viete, aj viac ako 10. Ale týchto desať vecí vás možno prekvapí, upokojí, nasmeruje. Dajte nám potom vedieť!

Školák: Začnite v druhom polroku po novom

Bolo pre vás polročné vysvedčenie vášho dieťaťa nepríjemným prekvapením? Nič nie je stratené. Druhý polrok to spolu dokážete lepšie! Tipy MAMA a ja vám určite pomôžu.

Lexikón detských chorôb: Soplíkové ťažkosti škôlkarov

Ruku hore, ktorý rodič škôlkara ich nepozná? Tak my vám poradíme: aké režimové opatrenia sú potrebné, ako správne vysmrkať nos, ale aj kedy späť do kolektívu.

Všetko o hormonálnej antikoncepcii

Mýty a pravdy, riziká, účinnosť... Všetko na 7 stranách februárového vydania. Podrobne, odborne a pre vás: aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť. Čítajte!

+ vyrobíme lásku na tanieri (veď je Valentín...)
+ ukuchtíme Vášnivé srdcia, Valentínske prekvapenie, Pizzu zo srdca, ale aj Veľkú snehovú pusinku. Ako? Nalistujte a čítajte.

A keď si nás predplatíte, pošleme vám darček: zubnú kefku od CURAPROX pre vašu malú zubatú šelmičku.

Ako objednať predplatné MAMA a ja?

•    Telefonicky na čísle 02/43426266
•    E-mailom na predplatne@mamaaja.sk
•    SMSkou na číslo 0901/911363 (MAMA a ja, meno, priezvisko, ulica, č. domu, PSČ, mesto)
•    Prostredníctvom www.mamaaja.sk/predplatne

 

MAMA a ja je blízko, keď ju potrebujete!