Fantastické zľavy v Bory Mall už od štvrtka!

Fantastické zľavy v Bory Mall už od štvrtka!
20.4.2016 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Ak ste ešte nestihli zavítať do predajní s jarnými kolekciami a nakúpiť zo sviežich ponúk pár módnych kúskov, už viac neváhajte, máme pre vás jedinečný tip. Apríl v Bory Mall finišuje fantastickým a jedinečným EMMA Zľavobraním.

V obľúbenom nákupno-zábavnom centre Bory Mall si od 21. do 24. apríla môžete dopriať nielen jarný vánok, ale doslova jarnú smršť zliav, ktorá obohatí vaše šatníky a domácnosti jedinečnými kúskami. Skvelú úrodu zliav môžete vyzbierať na knižku so zľavovými kupónmi, ktorú nájdete v magazíne EMMA číslo 5. Zľavové knižky môžete vyhrať aj v súťaži na facebookovej stránke Bory Mall. Stačí zodpovedať správne na logickú úlohu a ak sa na vás pri žrebovaní usmeje šťastie vo zvýhodnených nákupoch vám už nič nebráni.

Zľavy môžete uplatniť v predajniach z každého sortimentu a v širokej palete ponúkaných služieb nákupno-zábavného centra. Zaujímavé zvýhodnené ponuky majú pre vás pripravené módne značky C&A, Gas, Gate, Intimissimi, Mohito, Napapijri, či Reserved a Tom Tailor. Vaše šatníky obohatí aj zľavnená obuv z predajní Baťa, CCC, Ecco, Humanic ale aj John Garfield, Reno a Skechers. Aby bol outfit dokonalý nevynechajte ani predajne s bižutériou a šperkami. Okrem iných môžete so zľavami nakupovať aj v  Bijoux Zone, Wedding, či v SOFIA Jewelery.

Aby ste načerpali sily a povzbudili sa pri príjemnom, ale predsa vyčerpávajúcom, maratóne, zastavte sa na voňavej kávičke v kaviarňach Caffe del Centro, Cafe Dias, Julius Meinl, alebo si doprajte chutné povzbudenie v gastroprevádzkach EDO-KIN, sushi&tempura bar, Fruitisimo, La Maison des WAFFLES, SUBWAY, Yo&Joy. Tam na vás, samozrejme, čakajú tiež zvýhodnené ceny za vaše zľavové poukážky.

Na nákupy môžete vziať celú rodinu. Kým vy nakupujete, zvyšok rodiny si môže dopriať oddych v jedinečnom multikine Cinemax Bory, či zabaviť sa v detských svetoch, alebo na iných atrakciách, ktoré Bory Mall ponúkajú. Určite si prídete na svoje. U nás strávite čas zmysluplne a veríme, že bude odchádzať plní príjemných zážitkov a spokojnosti.  

Viac informácií o zľavách, programe a prevádzkach nájdete na webovej stránke www.borymall.sk

Bory Mall - BLIŽŠIE, NEŽ SI MYSLÍTE